Grup kreş

+ Yorum Gönder
Resimler ve Yerli Ünlü Resimleri Bölümünden Grup kreş ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  bLackq ßaßy!
  Üye
  Reklam

  Grup kreş

  Reklam
 2. 2
  Psikolog
  Özel Üye

  --->: grup kreş

  Reklam  iyiy resimler emeğine sağlık 3. 3
  bLackq ßaßy!
  Üye
  Serkan Ferat (gitar ve vokal), Ufuk Özcan Karabacak(bas gitar) Emrah Atay (davul), 2000 yılında Çanakkale'de Popcorn adıyla müzik çalışmalarına başladı. Başarılı sahne performanslarıyla ilgi gören Popcorn, üniversite şenliklerinde adını duyurmaya başladı.

  2006 yılında finali Babylon'da yapılan JD (Jack Daniel`s) Rock Music Competition`da "Zaman Yok"adlı bestesi ile birinci oldu. Yarışmanın ardından çok olumlu eleştiriler alan Popcorn ilk albümleri için kolları sıvadı. Bu arada grup albüm için isimlerini Kreş olarak değiştirdi. Kreş, hiçbir sınırlama olmadan yaratıcılığını kullanabildiğin tek okul...Grup müziklerini ve tarzlarını en iyi bu isimle ifade ettiklerini belirtiyor.

  "Zaman Yok" Pentagram`ın bas gitaristi, Mor ve Ötesi ve Şebnem Ferah gibi önemli isimlerin prodüktörü olan Tarkan Gözübüyük'ün prodüktörlüğünde ATM stüdyolarında kaydedildi.

  15 parçanın yer aldığı albümde tüm parçaların söz ve besteleri Kreş'e ait. Sözlerde Kreş'e Turgut Berkes'in katkısı büyük. Albümde DJ Style-İst ve Digital Playground'un "Terli ve Kirli" ve "Zaman Yok"a yaptıkları remiksler de yer alıyor.

  "Disco Soslu Patlamış Rock !!!" diye adlandırdıkları kendine özgü soundları ile beraber Türk müzik piyasasına yeni bir heyecan getireceğine inanan Kreş, 1 Eylül'de Rock'n Coke sahnesinde tüm enerjisi ile izleyenlerin karşısında oldu.


  asLnda bu grubu bn tanımıyorm ama paylaşmak istedim
+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi