Skype Kurulum Kullanım

+ Yorum Gönder
MSN ve Chat Programları ve Yahoo,G-Mail,ICQ,Mirc Bölümünden Skype Kurulum Kullanım ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  P®ens
  !! Cümle Mühendisi !!
  Reklam

  Skype Kurulum Kullanım

  Reklam  Skype Kurulum Kullanım

  Forum Alev
  Skype Yazılımının İndirilmesi
  http://www.skype.com/go/getskype
  Windows'a uyumlu Skype'ı kapatın (eski sürümü kullanıyorsanız)


  Skype Kurulum dosyasını çalıştırın


  SkypeSetup.exe adlı dosya ile yapmak istediğiniz işlemi soran bir pencere açılacaktır. 'Çalıştır' seçeneğine tıklayın.
  Bu yazılımı çalıştırmak istediğinizden emin olup olmadığınızı soran bir onay iletisi görebilirsiniz. Tekrar 'Çalıştır' seçeneğine tıklatın.

  Kurulum Sihirbazını izleyin

  İndirme işlemi tamamlandığında Skype Kurulum Sihirbazı görünecek ve kurulum işlemi boyunca size yardımcı olacaktır.


  Skype Yazılımını Başlatın

  Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra masaüstünde ya da görev çubuğundaki simgeye tıklayarak istediğiniz zaman Skype yazılımını açabilirsiniz.
 2. 2
  P®ens
  !! Cümle Mühendisi !!

  --->: Skype Kurulum Kullanım

  Reklam  Skype nedir?

  Skype, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir kişiyi Skype üzerinden ücretsiz aramanıza imkan tanıyan küçük bir yazılımdır. Ve görüşmeler ücretsiz olmasına rağmen, gerçekten mükemmel kalitede. Eğer siz ve arkadaşlarınız, aileniz ya da iş bağlantılarınız web kamerası kullanıyorsa, ücretsiz görüntülü görüşme de yapabilirsiniz. Hatta sabit hatları ve cep telefonlarını dakikası gerçekten ucuz ücretlerle arayabilirsiniz (kurulum ya da abonelik ücreti ödemeden).
  Skype'yi yüklemek ücretsizdir ve kullanımı kolaydır.
  Yalnızca aramaktan daha fazlasını yapın


  Anlık mesajlaşma programlarında olduğu gibi, Skype'yi kullanarak yazılı sohbet edebilirsiniz ve bir seferde yalnızca bir kişiyle değil, grup yazılı mesajlaşmasıyla 100'e kadar kişiyle yazılı sohbet edebilirsiniz. Grup mesajlaşmasız gerçekten güzel olduysa bir yer işareti ekleyebilir ve daha sonra bu mesajlara ulaşabilirsiniz; aile veya iş irtibatlarıyla yapılan düzenli yazışmalar için çok faydalıdır.
  Konuşacak kişiler bulun

  Sadece irtibat bulup irtibat listenize ekleyin ve listenizdeki kişilerin çevrimiçi, çevrim dışı, meşgul veya bilgisayarının başında olup olmadığını görün.
  İrtibatları aktarma özelliği sayesinde, zaten Skype'de olan irtibatlarınız arasından kişiler bulabilirsiniz. Henüz Skype kullanmıyor olsalar bile, Microsoft Outlook® irtibatlarınızı doğrudan Skype'den arayabilirsiniz.
  Paylaşımlı Gruplar irtibat listeniz arkadaşlar ve ailenizle dolu olduğunda faydalıdır. İrtibat grupları oluşturarak ve yöneterek listenizi düzenleyebilirsiniz. Ve Paylaşımlı Gruplarla, tüm arkadaşlarınız veya en son proje grubunuz irtibatı sürdürebilir ve gruba yeni bir kişi katıldığında otomatik olarak grup güncellenir.
  İşe yarıyor. Endişelenmeyin

  Skype pek çok bilgisayar türünde çalışır — Windows, Mac OS X, Linux ve Cep Bilgisayarları. Tüm bilgisayar türleri arasında arama, yazılı mesajlaşma ve dosya aktarım özellikleri kullanılabilir.
  Skype telefon görüşmelerini, yazılı mesajları ve dosya aktarımlarını internetten göndermeden önce otomatik olarak şifreler ve bu sayede kimse görüşmenize, metninize veya aktardığınız dosyaya ulaşamaz. Ayrıca hiç reklam yayınlamaz, bu sayede sinir bozucu açılır pencereler veya reklam şeritleri sizi rahatsız etmez.
  Düşük ücretli faydalı şeyler

  Skype'deki herhangi bir kişi ile internetten ücretsiz konuşabilirsiniz ve bunu her zaman yapabileceksiniz. Skype'de yapabileceğiniz ücretsiz olmayan (ancak yine de çok hesaplı) faydalı başka şeyler de var.
  SkypeOut Skype'den sabit hatları ve cep telefonlarını aramak için ucuz bir yoldur. Ayrıca SkypeOut'u kullanarak aramaları Skype'den ev numaranıza veya cep numaranıza yönlendirebilirsiniz.

  SkypeIn arkadaşlarınızın arayabileceği bir numaradır ve siz Skype'den cevap verebilirsiniz. Sunulan yerlerden bir veya birkaçında numara alabilir ve dünyanın her yerinden gelen telefonları Skype'den kabul edebilirsiniz.


  Skype Sesli Mesaj, meşgul veya çevrimdışı olduğunuzda sizin yerinize cevap verir.

  Skype SMS Skype'den arkadaşlarınızın cep telefonlarına SMS mesajları göndermenize imkan tanır. 3. 3
  ZooMaKaLovE
  Üye
  Teşekkürler anlatım içinde buna nasıl kredy yükleniyor?
  ew telefonuna çağrı atabiliyorum ama konusmama izin wermiyor :D
 4. 4
  P®ens
  !! Cümle Mühendisi !!
  Alıntı ZooM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Teşekkürler anlatım içinde buna nasıl kredy yükleniyor?
  ew telefonuna çağrı atabiliyorum ama konusmama izin wermiyor :D

  SkypeOut ile normal telefonları arayın

  SkypeOut, doğrudan Skype'dan sabit hatları ve cep telefonlarını aramak için harika, cüzdanınızın dostu bir yöntemdir. Arama yapabilmek için biraz Skype Kredisi satın almanız gerekecektir — kredi ücretleri €10'dan başlamaktadır.
  SkypeOut kullanarak ne kadar kar edeceğinizi görmek için ülkenizdeki en güncel arama ücretlerini kontrol edin. Tüm SkypeOut aramaları €0,039 bağlantı ücretine tabidir.

  • Haftanın her günü, gece gündüz, aynı arama ücreti.
  • Muhteşem görüşme kalitesi.
  • Skype Kredileri €10'dan başlıyor.
  Ücreti nedir?

  Skype Kredileri €10'dan başlıyor.
  • Sabit telefonları ucuza arama.
  • Cep telefonlarını düşük ücretli arama.
  • Tasarruflu uluslararası arama.

  Ödemeyi nasıl yapabilirim?

  Ödeme seçeneklerini görmek için ödeme yöntemlerine bakın. Son SkypeOut aramanızın ardından Skype Krediniz 180 gün aktif kalacaktır.
  Hesap sayfanıza gidin ve bir kredi miktarı seçin.
  Skpe Kredisi Satın Al
  Nasıl işliyor?

  SkypeOut satın alabilmeniz için Skype'ı indirmeniz ve yüklemeniz gerekecektir.
  Skype panelinizdeki 'Tuş takımı' sekmesinde, (ülke koduyla birlikte) bir telefon numarası yazın, büyük yeşil arama düğmesine tıklayın ve konuşmaya başlayın. Krediniz azaldığında, hesap sayfanıza kısa bir yolculukla kredi yükleyebilirsiniz…
  Arama yapmak için adım adım rehber

+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
skype kullanım kılavuzu,  skype kullanmak ücretlimi,  skype kullanma kılavuzu,  skypesetup nedir,  skype kullanımı ücretlimi
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi