War Rock Savaş Koşulları

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve WarRock Bölümünden War Rock Savaş Koşulları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  eRen
  Özel Üye
  Reklam

  War Rock Savaş Koşulları

  Reklam  War Rock Savaş Koşulları

  Forum Alev
  Bu modda, haritalar üzerinde daha önceden belirlenmiş görev noktaları vardır. Bir tarafın gürevi bu objektifleri korumakken, diğer tarafın görevi bombalamaktır. Bomba mevzisi ekranda küçük bir bomba resmi ve üzerinde uzaklığı gösteren bir numara ile gösterilir.
  The Derbaran takımı her zaman bombanın yerleştirilmesiyle ilgili görevlendirilir. Derbaran olarak, bombalanacak yere yakın olduğunuzda, F tuşuna basılı tutarak yerleştirmenizi isteyen bir mesaj ile bilgilendirileceksiniz. F tuşuna basılı tutarken, işlem barı görünecek. (). Bar doldurulduktan sonra, bomba yerleştirilmiş ve ateşlenmiş olur.
  NIU takımı her zaman bombalanacak yeri korumakla görevlendirilir. Eğer bomba bir ya da iki ayrı yere yerleştirilmişse, bomba yeri göstergesi ile parlayarak olarak işaretlenir. Bu durumda, NIU takımının bombayı yok etmek üzere çok az bir vakti vardır (). Bomba konulduğu yerde F tuşuna basili tutarak etkisiz hale getirilebilir.  CQC maçları roundlardan meydana gelmektedir. Her roundun başlangıcında, her takım kendi üssünde doğar. Round süresince eğer ölürseniz, round sonuna kadar izleyici olabilirsiniz.
  CQC maçları roundlardan meydana gelmektedir. Her roundun başlangıcında, her takım kendi üssünde doğar. Round süresince eğer ölürseniz, round sonuna kadar izleyici olabilirsiniz.
 2. 2
  eRen
  Özel Üye

  --->: War Rock Savaş Koşulları

  Reklam  Urban Ops'da, her maçın hedefi karşı takımın skorunu 0'a düşürmektir. Her takım aynı puanla oyuna başlar.Bu miktar her oyunun başında Room Master tarafından kararlaştırılır. Sizin takımınızın skoru her zaman ekranın en yukarısında görüntülenir. (). Puanlar düşman askerlerini öldürülenlere ve haritadaki üsleri ele geçirilenlere verilir. Bu üsler, bir kez ele geçtimi, takımdaki oyuncuların doğma yerleri olarak kullanılabilirler.

  Üsler, haritada bayraklar ile gösterilir. Her bayrak tarafsız olabilir (), Derbaran tarafından alındı (), NIU tarafından alındı().

  Üsler, haritada bayraklar ile gösterilir.(). Gösterge 100%'e ulaşınca, bayrak renk değiştirir. Ne kadar çok üs kontrol ederseniz, düşmanınıza karşı o kadar taktiksel avantaja geçersiniz. Takımların ana üslerinin dışında bütün üsler zaptedilebilir. 3. 3
  eRen
  Özel Üye
  The rules of Free for All are simple: kill everyone you see, and try not to die.
  Bu çatışmayı başlatmak için, menüden ‘Urban Ops’ yada ‘Close Quarters Combat’ ı seçin, ve bir oda yaratın. Ekranın sağ alt köşesinde, oyun seçeneği olacak. Oyun seçeneği olarak Free for All'u seçmek için ok düğmeleri kullanılır. (). 4. 4
  eRen
  Özel Üye
  Battle Group haritalari, Urban Ops haritalari ile aynı kurallara sahiptir,fakat savaşlar daha geniş bir haritada ve geniş bir araç seçeneğiyle gerçekleşir. Battle Gruplarında, her maçın hedefi karşı takımın skorunu 0'a düşürmektir. İki takımda ayni puanla maça başlar. Her takım aynı puanla oyuna başlar.Bu miktar her oyunun başında Room Master tarafından kararlaştırılır. Sizin takımınızın skoru her zaman ekranın en yukarısında görüntülenir.

  Üsler, haritada bayraklar ile gösterilir. Her bayrak tarafsız olabilir (), Derbaran tarafindan alindi (), NIU tarafından alındı ().

  Bir üssü almak için, yakınında durun,yüzde göstergesi gösterecektir (). Gösterge 100%'e ulaşınca, bayrak renk değiştirecek. takımınız ne kadar çok üs kontrol ederse,karşı taraf karşısında o kadar taktiksel avantaja sahip olacaksınız. Her takımın ana üsleri disinda tüm üsler ele geçirilebilir.

 5. 5
  eRen
  Özel Üye
  Conquest maçını başlatmak için, menüden "Urban Ops" ya da "Battle Group" seçin, ve bir oda yaratın. Ekranın sağ alt köşesinde, oyun seçeneği olacak. Oyun seçeneği olarak Conquest'i seçmek için ok düğmeleri kullanılır.().

  Conquest, haritadaki bütün üsleri zaptetme hedefi doğrultusunda oyunculara heyecanlı, hızla ilerleyen bir savaş imkanı verir. Her takım 999 puanla oyuna başlar. Her bir kaç saniyede, bu puanlar yavaş yavaş azalır. Ne kadar çok üsse sahip olursanız, karşı takımın skoru o kadar hızlı düşecektir. Üslerinizi dikkatle savunun, çünkü eğer bütün üslerinizi kaybederseniz,maçı kaybetmiş olursunuz. Not: Her oyunda ,takımların ana üsleri ilk 3 dakika korunur,yani bu süre içerisinde ele geçirilemez.
  Üsler, haritada bayraklar ile gösterilir. Her bayrak tarafsız olabilir (), Derbaran tarafından alındı (), NIU tarafından alındı(). Gösterge 100%'e ulaşınca, bayrak renk değiştirir. Unutmayın, Conquest modunda, bütün üsler zaptedilebilir, bu yüzden dikkatli olun, düşmanın nereden geleceği hiç belli olmaz!

 6. 6
  eRen
  Özel Üye
  Bununla birlikte 4v4 haritalarında bazı noktaları kontrol altına almak karşı takımdaki oyuncuların hareketlerini sınırlamakta yardımcı olur ve harita kontrolu sağlayan takıma avantaj kazandırır. 4v4 maçları puan sistemi ile oynanır. Karşı takımın puanını 0’a indiren takım maçı kazanır. Her ölüm takımdan 1 puan eksiltir.


 7. 7
  Hkncnknk
  Yeni Üye
  Paylaşım için sağol.

+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi