Esra Balamir Kimdir?

+ Yorum Gönder
Biyografi ve Ünlü Bayan Sanatçı Biyografileri Bölümünden Esra Balamir Kimdir? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Esra Balamir Kimdir?

  Reklam  Esra Balamir Kimdir?

  Forum Alev
  En başta şarkıcı olarak başlayan Esra Balamir Dame Ajans mankeni ve TV sunucusu Esra Balamir olarak devam etti şohrete uzanmaya, 90lı yıllarda şöhretli ve başarılı bir vj olarak Yalçın Dümer ile evlendi ama Dümer Serpil Çakmaklı ile sürdüremediği evlilik hayatını Esra Balamir ile de sürdüremedi.
  Sunuculukta başarısını kanıtlamış Esra Balamir tv de sabah programını sunarken olaylı bir şekilde yerini Harika Avcı'ya kaptırmıştı, ama dönen entikalar onu ortada kalmasınaneden olamadı ve Esra Balamir bir magazin programına geçti.. Ama hiç bir zaman TV de popülerliğe ulaşamazdı ve ulaşamadı da.
  Birden alakasız kişilerden telefonlar almaya başladı, neden nerden nasıl falan diye merak içinde olayı araştırınca telefon numarasını Yeliz Yeşilmen'in önüne gelen herkese verdiğini hatta dağıttığını öğrendi, medya olayın üzerine gidince yine biraz gündem oluştu.
  İsmi çapkına çıktı çünkü yanında kim olurda olsun fotoğraflardan kaçmadı maskeler falan da takmadı, aslında yanındakiler tanıdıklarıydı, ama aşk hayatında da Esra Balamir gizlilikten hoşlanmayan Esra aşk yaşadıklarıyla da pozlar verdi.
 2. 2
  GAZİBE
  Bayan Üye

  Cevap: Esra Balamir Kimdir?

  Reklam  90 lı yıllarda televizyon alanında çalışmış ve mankenlikten spikerliğe ve sabah programlarına kadar bir çok dalda var olmuştur.Daha sonra popülerliğini kaybetmiştir.+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi