Need For Speed: Hot Pursuit 2 (PC) Ön İnceleme

+ Yorum Gönder
Tanıtım ve Tam Çözüm ve İncelemeler Bölümünden Need For Speed: Hot Pursuit 2 (PC) Ön İnceleme ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Need For Speed: Hot Pursuit 2 (PC) Ön İnceleme

  Reklam  Need For Speed: Hot Pursuit 2 (PC) Ön İnceleme

  Forum Alev
  Bir Efsane�nin Doğuşu

  Need For Speed
  Serinin ilk oyunu olan Nfs 1995 yılında Pc ve Playstaion kullanıcıları ile buluştu. O yıllarda bir çoğumuzun sadece rüyalarına giren arabalar sanal sürüşün zevkini yaşadık.
  Need For Speed 2
  Serinin ikinci oyunu olan Nfs 2 1997 yılında piyasaya sürüldü. Oyunun yapımcıları oyuna olan ilginin artmasından dolayı Nfs 2 de arabaları eskisinden daha gerçekçi yapıp, oyununun motorunu geliştirdiler.
  Need For Speed 2 � Special Edition
  Serinin bu oyunu ise Nfs 2 ile aynı sene piyasaya sürüldü. 1997 senesinde 3D kartları olanlar bu oyundan daha çok zevk aldılar. Bunun nedeni ise Nfs 2- SE 3D kart desteği olması idi.
  Need For Speed 3 � Hot Pursuit
  1998 yılında çıkan Nfs 3- HP daha önceki oyunlarından farklı bir tarz yaratarak oyuna polis arabalarını ekledi. Dolayısı ile oyunda ister polis olup hız limitini aşanları yakalıyordunuz ya da siz hız limitini aşıp peşinize polis takıyordunuz.
  Need For Speed � High Stakes
  1999 yılında piyasa çıktı. Bu serinin diğerlerinden ayıran en büyük özelliği ise arabanınız hasar alması ve hızlanmaya başladığınızda gerçeğe yakın olarak yol tutuşunuzu zorlaşmasıydı.
  Need For Speed � Porsche Unleashed
  2000 yılında piyasaya giren oyun bazıları için hayal kırıklığına uğramasına neden oldu. Neden diye soracak olursanız, adından da anlaşıldığı gibi sadece Porsche ile yarışabiliyordunuz. Olayı bir de diğer yönünden bakacak olursak bir Porsche hayranı içinse tam istediği bir oyun oldu aslında. Çünkü oyunda tam 50 farklı model ile oynamanın keyfi bir başkaydı.
  Need For Speed � Motor City Online
  2001 yılında piyasa çıktı. Motor City Online EA�in resmi serverında belli bir ücret karşılığında oynayabilirsiniz. Tabiiki bunun için elinizde kesinlikle orijinal bir oyun olması gerekir. Duyduğum kadar ile EA Motor City için yeterli başarıyı elde edememişler. 2. 2
  InKusTe
  Usta Üye

  --->: Need For Speed: Hot Pursuit 2 (PC) Ön İnceleme

  Reklam  Sıcak asfalt kokusu
  Serinin eski oyunlarından ayrıran en büyük özellik tabiiki arabalar ve yeni pistler. Şimdi size oyundaki en can alıcı noktalarından olan yani lisanslı egzotik arabalarını tanıtmak istiyorum. İşte Need For Speed � Hot Pursuit 2 arabaları ;
  Aston Martin Vanquish
  Aston Martin Vanquish HP
  BMW M5
  BMW Z8
  BMW Z8 HP
  Chevrolet Corvette Z06
  Chevrolet Corvette SE
  Dodge Viper GTS
  Ferrari 360 Spider
  Ferrari 360 Spider HP
  Ferrari F50
  Ford Crown Victoria HP
  Ford Falcon
  Ford Mustang SVT Cobra R
  Holden HSV
  Jaguar XKR
  Lamborghini Diablo
  Lamborghini Diablo HP
  Lamborghini Murcielago
  Lamborghini Murcielago HP
  Lotus Elise
  Lotus Elise HP
  McLaren F1 LM
  McLaren F1 HP
  Mercedes CL55 AMG
  Mercedes CLK GTR
  Opel Speedster
  Opel Speedster HP
  Porsche Carrera GT
  Porsche 911 Turbo
  Porsche 911 Turbo HP
  Vauxhall VX220
  Vauxhall VX220 HP
  Yukarıda gördüğünüz bu arabaları gerçek hayatta sadece ya rüyalarınızda kurgularsınız ya da bir Need For Speed � Hot Pursuit 2 alıp kullanırsınız. Bu arada unutmadan yukarıdaki arabaların yanında HP ( Hot Pursuit ) yazanlar polis arabalarıdır. Polislerden kaçmak artık eskisi kadar kolay olmayacak. Çünkü artık sizi yakalamak için peşinizi helikopter bile takacaklar. Gene Hot Pursuit�te olduğu gibi yolun üzerine tuzak koyup sizi yakalamaya çalışacaklar. Tabii bütün bunlar olurken sizde yarışı iyi bir derece ile bitirmek için uğraşıyor olacaksınız. Siz kaptırmış giderken rakipleriniz ise sizin peşinizi bırakmayacaklar tabiiki. Rakiplerinizin yeni yapay zekası ile sizi sıkıştırcak, çarpacak, önünüzü kesecek, kornaya basacak. Yani kısaca bu şartlar altında oynayacağınız oyun için %100 adrenalin yaşayacağınızı garanti ederim. 3. 3
  InKusTe
  Usta Üye
  Mekan�ı seç yarışalım
  Hot Pursuit 2 için tasarlanmış 12 farklı pist bulunuyor. Seçtiğiniz piste göre hava koşulları değişecek. Aslında bu oyun için size zorlayacak en büyük etkenlerden bir tanesi. Bu etkenler Kar fırtınaları, hortum, kasırga, sağanak yağış olacak. Bu şartlarda yarışmak kimi zaman sizi rakiplerinden geride kalmanızı yarışta geri kalmanıza sebep olacak. Şu an için 12 pistten sadece 4 pist hakkında elimizde bilgi var. Bunlar ;
  Forest : Ormanlık bir alanda ağaçlar arasında huzur dolu bir yarış yapacağımız bir pist. Bu pistte eğer isterseniz deniz kenarında gitme imkanınız da var. Bir yandan ağaçlar ve deniz manzarası ile iç içe bir yarış keyfi bu pistte sizi bekliyor olacak.
  Mediterranean : Tarihi eserleri, liman ve gene denizi görebileceğiniz bir pist.
  Mountain : Bu pist ise dağlık ve ormanlık alan içerisinde olacak. Kesin dönüşlerin ve dar yolların bulunduğu bir pist.
  Tropical : Gene ormanlık ve dağlık bir pist. Diğerlerinden farkı ise çok uzun olması. Elbette tropik ikliminin bunaltıcı öğeleri pisti farklılaştıracak.
  Oyundaki modlar neler?
  Oyun içerisinde bulunan modlar 5 ayrı bölümden oluşacak. Bunlar ; Hot Pursuit, Quick Race, Challange, Championship ve Top Car modları bulunacak. Top Car PS 2 haricinde diğer bütün platformlar için yapılacak.
  Hot Pursuit : Bu mod ile oynadığımızda belli bir hız limitini geçtiğimiz zaman peşimize bizi yakalamak için ant içmiş polis arabalarını takıyoruz. Daha önceden de belirttiğim gibi bu mod ile oynarken çok zor anlar yaşayacağız ama bir yandan da tansiyon artacak.
  Quick Race : Oyuna başlamadan önce arabanızı ve oynamak istediğiniz pisti seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.
  Challange : Bu mod da ise yaptığım yarışlardan para kazanıp daha sonra arabamızı modifiye edeceğiz.
  Championship : Girdiğiniz yarışlardan iyi bir sonuç alarak pistlerin kralı siz olabilirsiniz.
  Top Cop : Bu bölümde bir polis arabası ile verilen 30 görevi tamamlamak için kasacağız.+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi