Hayal Gücü ile ilgili Kompozisyon örnekleri

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Hayal Gücü ile ilgili Kompozisyon örnekleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Hayal Gücü ile ilgili Kompozisyon örnekleri

 2. 2
  Gezgin
  Özel Üye

  Cevap: Hayal Gücü Hakkında Kompozisyon

  Hayal kurmak geleceği makro ölçülerde yaşama isteğidir. William Russell “Büyük işler, büyük hayaller kurma özelliği olan insanlarca başarılmıştır” der. Hayaller hayat tarlasından geçerken elimizden toprağa düşen tohumlardır. Tohum ve tarla için de çabalamanız gerekir ki hayaller gerçek olsun.

  Brooklyn köprüsünde, bir bahar günü, kör bir adam dilencilik yapıyormuş. Dizlerinin dibine bir tabela koymuş. Üzerinde "DOĞUŞTAN KÖR" yazılı imiş. Herkes dilencinin önünden geçip gidiyormuş. Bir REKLÂMCI bunu görmüş. Tabelayı almış, arkasına bir şeyler yazmış, olduğu yere tekrar bırakmış. Ne olduysa ondan sonra olmuş... Gelip geçen ve bu tabeladaki yeni yazıyı okuyan herkes, başlamış dilencinin önündeki şapkaya, habire para atmaya... Bir cümle yetmiş, onca kişiyi etkilemeye ve dilencinin şapkasının kısa sürede ağzına kadar parayla dolup taşmasına... Ne mi yazıyormuş?

  "GÜZEL BİR BAHAR GÜNÜ... AMA BEN BAHARI GÖREMİYORUM" HAYAL GÜCÜ BİLGİDEN DAHA ÖNEMLİDİR.
 3. 3
  Ziyaretçi
  ya bu harika özelliklede hikayesi müthişşşş :)) herkese gerçekten tavsiye ederim+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
hayal gücü ile ilgili kompozisyon,  hayaller ile ilgili kompozisyon,  hayal gücü ile ilgili kompozisyonlar,  hayal ile ilgili kompozisyon,  Hayal örnekleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi