Facebookta yazdıklarım twitter da nasıl çıkar

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Facebookta yazdıklarım twitter da nasıl çıkar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  Hakan
  Administratör

  Cevap:
  Twitterda yazdıklarım facebookta nasıl çıkar sorusuna cevap arkadaşlar

  Twitterda yazdılarımı facebookta da otomatik olarak yayınlanmasını istiyorum diyen arkadaşlar burdan sorunu çözebilir. Aynısı facebook içinde geçerlidir facebookta paylaştığım herşey otomatik twitter adresimde de paylaşılsın diyen arkadaşlar buradan yapabilirsiniz.

  Facebook ile twitter hesabınızı bağlamak mı istiyorsunuz ? Yada twitterle Facebook hesabınızı bağlamak mı istiyorsunuz Facebook’ta yazdığınız her yazı twitter’da paylaşılsın mı ? Yapmanız gereken şey çok basit ve kolay. Hemen http://www.facebook.com/twitter adresine bağlanın buradan bağlamak istediğiniz hesap ayarlarını yapacaksınız. Ayarları yaptıktan sonra her paylaşım otomatik olarka twitter hesabınızda paylaşılacaktır.

  İsterseniz twitter’ı facebookta bir application olarak kullanabilirsiniz.


  Daha kolay anlatım  Bu linkten Twitter hesabınızı açın ve daha sonradan facebook adresine entegre yapıcaz (http://twitter.com/about/resources/widgets/facebook) “Install Twitter in Facebook” butonuna tıklayın.  Butona tıkladığımız zaman bizi facebook sayfasına yönlendirdi. Bundan sonra Twitter hesabımız facebook hesabına erişmek için bizden izin istecek İzin Ver” (Allow) butonuna tıklayın.

  Facebook ve twitter hesabımızı birbirine bağladık bundan sonra yazdıklarımızın duvarda görüntülenmesini istiyorsak “Allow Twitter to post updates to:” altındaki “Facebook profile” seçili yapıyoruz.
+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi