Sahtekar Dostlara Sitem Sözler

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Sahtekar Dostlara Sitem Sözler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Sahtekar Dostlara Sitem Sözler
  Soru: insanı yarı yolda bırakan yalancı dostlara hitaben yazılacak içlerine oturacak en ağır söz yada mesaj ? 2. 2
  Fatal
  Özel Üye

  Cevap: Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Vurulmak… Korkum Ölüm Değil; Senin Tarafından YORULDUM

  KÖR DENİZLERDE
  UÇSUZ BUCAKSIZ BİR IŞIK
  ARADIM DURDUM Unutulmak…  ♥ Dönmeyeceksin biliyorum tutmayacaksın ellerimden öpmeyeceksin dudaklarımdan GÜNLERCE

  SANA MİLLERCE UZAKTA OLSAM BİLE
  GÜNEŞLER YOLLARDIM YİNE sevmiceksin beni deli gibi vurmayacaksın kalbine zinciri benden başkasınıda alacaksın
  BU KARANLIK
  VE SOĞUK KABUSLAR DİNSİN DİYE
  YASLANDIM SEVGİNE…
  sevgilim......!  ♥ Sev öyle sev ki kalmasın sende
  SAPLANMIŞ KALBİNE
  ŞUURSUZ OKLAR YİNE
  KİM BİLİR KİM SORAR HALİNİ? gurur Gurur'un başladığı yerde sevgi son bulur

  (...) optu bağları - kuvveti kalmadı sardı kabukları yaralara Niye ağlıyorsun dediler sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler gönül verdim merhem kimse olmadı !!!!
  bu bedeni üzeni çöpe itelerim ölümün uçurumu dedim. Elin kızı için değermi dediler meğerse değmezmiş..  da bu arada molada zor gibi durumu silkele borunu aksın ♥ Sen sevda ırmağı gittin ele aktın sen dünyamı yıktın. genzindeki kursun kurumu !!!!
  tüm bedende işkence ses oldu pençe - Vefasız Aşkım...  ♥ Dünya döndükçe sen hep bana rende oldu bense pense gibi sıktım beynini be hergele nerde DÖNMEYE. Başını her yastığa koyduğunda beni GÖRMEYE. Her kahkahamda göz paramız yok abi suurun micde !!!!
  gayri ihtiyar şafak boklu yaşı DÖKMEYE. Ben yaşadıkça sen ÖLMEYE Mahkumsun...  ♥ donu bak ona çak abe salak et bulamıosan ananın poposunu Alsalarda şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden. Çalsalarda haberim olmadan seni kes testere dizayn hadi bana diss at bakaym !!!

  top kalbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. Ölürsem söyleyin mezarıma lanır gününde letafet - hop lanır gelince nezaket
  hap lanır dilimde gelmesin o sevmeyi bilmeyen.  ♥ Sana o kadar bu saffet - zınk diye çakıl ve takıp et !!!!
  kırgınım ki seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir
  gecenın kanadına çıkarım bakarım alayına kafama göre çakarım ve damara parçanada gönlüm elvermez...  ♥ Bütün insanları sevebilirdim sevmeye şırıngalarım fişimi takarım sigortan olup atarım kaçarım !!!
  ayaklarında bucaksız umman senden başlamasaydım.  ♥ Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha - bı boka yaramaz bacaksız tayfan - kabardı ruhun ve fakat anılardanASLA!  ♥ Bunca acıyı çekmez hiç kimse akar olukdan - kapını açmadın ama girdim popodan !!!!
  ebedi budemi ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince..  için abaza kalın ve peri sikin tikin olabılır ama bana ♥ Öyle kolay değil benden kurtulman hesabım bitmedi daha seninle telepatin malak olur yada bana olabılır sevgin gizliden gizlisempatin
  ölümde ağrı öcümü almazsam haram yaşamak hesabım bitmedi daha seninle.  darağacı bu tabüre - parmaklarını kes gel ziyafete - ♥ Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında beni tribini sok picamanın içine - bensiz rap olurmu lan sakine ararda bulamassan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
sahtekarlıkla ilgili sözler,  sahtekarlara söylenecek sözler,  sahtekar sözler,  sahtekar sözleri,  dostlara sitemli sözler
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 6 kişi