Yalnızlık ve Ben (Yalın Anlatım)

+ Yorum Gönder
Şiir Bölümü ve Şiir-Şiirler Bölümünden Yalnızlık ve Ben (Yalın Anlatım) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sessiz-sair
  Yeni Üye
  Reklam

  Yalnızlık ve Ben (Yalın Anlatım)

  Reklam  Yalnızlık ve Ben (Yalın Anlatım)

  Forum Alev
  Fersiz Bakışların Sağanağında Islanan Yüreğim, Yalnızlığın Yasını Tutmaya Devam Ediyordu Sen Yoksun Diye…..Sefalet Gözyaşlarım, Beni Kahırlı Hecelerin Aralarına Gömüyordu Her Defasında…..Koyu Bir Mateme Bürünüyordu, Hep Seni Hayal Eden Yüzüm…..Takılı Kalmışım Düşlerimin Ağında, Çıkamıyorum Bir Türlü….

  Muzdarip Bir Gönlün Acılarını Taşıyordu Yüreğim….Yalnızlığın Yasını Tutuyordu Gözlerim….Acı İle Yutkunarak Satırlara Düşüyordu Sözlerim…..Amansız Acılar Bırakıyordu Aklıma Her Hayalin Gelişinde Güzelim….Acılar Katmerleşiyor Ve Derin Yaralar Açıyordu Bedenimde…..Yalnızlığın Yasını Tutuyordum Bu Sahilde, Ne Sen Vardın, Nede Seni Yaşatacak Bir Şey…..Sadece Ve Sadece Aklıma Takılı Kalışların….Onlarda Zaten Gel Gitler Gibi Göz Çukurlarıma Dolup, Çıkıyorlardı…. Kimbilir Ne Zaman Uğrayacaksın Yine….

  Hatıralarının Sindiği Şu Bedeni, Çilelerimin Sırdaşı Olmuş Gibi Deli Bir Rüzgar Sallamaktaydı….Saçlarım Buğday Taneleri Gibi Geceye Savrulurken…… Maziye Dalan Gözlerimden Boşalırcasına Sevda Düşüyordu Geceye……Ve Sen Bunu Bilmiyordun, Bilmeyecektin…..

  Zaman Sensizliğin Karanlığına Gömülme Zamanı…..Zaman Seni Bir Yerlerde Arama Bulma Zamanı….Zaman Durdu Sanki Gözlerimde, Kelimeler Ve Hecelerde Hep Sen Varsın…Bitmeyecek Bir Roman Gibi, Yazıldıkça Taşarsın……Keşke Bu Roman Hiç Bitmese, Hep Yaşansa….Ah Keşkelerine Yandığımın Hayatın…..Keşkeler De Kıstırdın Sevdamı Ve Yalnızlığın Koyuna Bıraktın Beni…..Ve Ben Şimdi, Keşkelerin Adamı Oldum Sayende……Haydi Gel Bu Sevdama Tanıt Beni…….

  Yalnızlığın Ağır Şartlarına Bırakıp Gittin Beni, Taşıyabilir miyim Ben Bu Yükü Hiç Düşünmedin ki, Sende Bırakıp Gitmeyi Belki de İstemedin ki, Kader Ayırdı Bizi Diyişin Geliyor Kulaklarıma….Evet Kader Öyle Bir Ayırdı ki Bizi, İstese De Kavuşamayız Seninle Bu Dünyada, Yine Yalnızlığa Bıraktın Kendini Ve Beni…..

  Ey Gözlerinde Karanlığa Daldığım Meftun….Ey Sevdası Yüreğimde Her Geçen Gün Biraz Daha Artan, Ey Erişilmesi Zor, Ey Dokunulması Ve Tutulması İmkansız Aşkım…..Belki Bir Gün Bir Yerde, Yine Gözbebeklerimin Çukurlarına Dolmaya Geleceksen, Önceden Haber Salda, Senin İçin Dökülen Gözyaşlarımı Önceden Boşaltayım Geceye……

  Biliyor Musun? Denizler Gibi Kabarıyor Yüreğim, Dalga Dalga Sevdam, Seni Yazıyorum Bu Gece, Bestesi Sen Oldun Kelimelere Düşen Her Bir Hecemin…..Bir Nefes Çektim Ciğerlerime Ve Seni Soludum Sabaha Kadar…Ve Yalnızlığı Kaleme Aldım Senin Yerine…..Biliyorum Sende Beni Bir Yerlerde Bekliyordun……ve Bekleyeceksinde.....
  Sessiz-Sair (Murat Öztürk)
  30.11.2007 (35 Dakka)
 2. 2
  yıldızçiçeği
  Usta Üye

  --->: Yalnızlık ve Ben (Yalın Anlatım)

  Reklam  Ey Gözlerinde Karanlığa Daldığım Meftun….Ey Sevdası Yüreğimde Her Geçen Gün Biraz Daha Artan, Ey Erişilmesi Zor, Ey Dokunulması Ve Tutulması İmkansız Aşkım…..Belki Bir Gün Bir Yerde, Yine Gözbebeklerimin Çukurlarına Dolmaya Geleceksen, Önceden Haber Salda, Senin İçin Dökülen Gözyaşlarımı Önceden Boşaltayım Geceye……  her paragrafında ayrı bi güzellik vardı emeğine yüreğine sağlık sitemizin sessiz şairi:)
  paylaşımlarında sessiz kalmaman dileğimle:) 3. 3
  sessiz-sair
  Yeni Üye
  Alıntı yıldızçiçeği Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ey Gözlerinde Karanlığa Daldığım Meftun….Ey Sevdası Yüreğimde Her Geçen Gün Biraz Daha Artan, Ey Erişilmesi Zor, Ey Dokunulması Ve Tutulması İmkansız Aşkım…..Belki Bir Gün Bir Yerde, Yine Gözbebeklerimin Çukurlarına Dolmaya Geleceksen, Önceden Haber Salda, Senin İçin Dökülen Gözyaşlarımı Önceden Boşaltayım Geceye……  her paragrafında ayrı bi güzellik vardı emeğine yüreğine sağlık sitemizin sessiz şairi:)
  paylaşımlarında sessiz kalmaman dileğimle:)

  paylaşımlarımın daim olabilmesi için şiire ve şairlere olan değerin öne çıkması gerekiyor. yorumsuz bırakılan her bir eser, şairi ve eserlerinin paylaşımın yok olmasına sebep oluyor...
  sizin gibi duyarlı okuyucuların bizi desteklemesi güzel, teşekkür ederim....+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi