O provekatör (Ömer Ulusoy) yakalandı!

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Seviyeli-Ciddi Konular Bölümünden O provekatör (Ömer Ulusoy) yakalandı! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  dark.water
  Asker Üye
  Reklam

  O provekatör (Ömer Ulusoy) yakalandı!

  Reklam  O provekatör (Ömer Ulusoy) yakalandı!

  Forum Alev

  Akdeniz Üniversitesi’nde 6 Nisan’da yaşanan olaylarda silahla ateş açan Ömer Ulusoy Antalya'da yakalandı.

  ANTALYA'daki Akdeniz Üniversitesi Kampusü'nde Pazar günü yaşanan çatışmada tabancayla ateş açtığı kamera görüntülerine yansıyan sakallı ve alnında Zülfikar dövmesi bulunan 34 yaşındaki Ömer Ulusoy, olaydan 100 saat sonra kent merkezinde gözaltına alındı. Kendilerini MHP'li olarak tanıtan bir grup gazete bürolarını arayıp Ulusoy'un teslim olduğunu belirtirken, İl Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan ise zanlının teknik takip sonucu gözaltına alındığını söyledi.
  Antalya'daki Akdeniz Üniversitesi'nde karşıt görüşlü iki grup arasında Pazar günü meydana gelen olaylarda, tabancayla ateş eden iki zanlıdan sakallı ve alnında kılıç dövmesi bulunan Ömer Ulusoy, yakalandı. Antalya Emniyeti Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nce özel oluşturulan 6 ekibin her yerde aradığı Ulusoy'un saat 22.30 sıralarında gözaltına alındığı açıklandı.
  Antalya'nın şehir merkezindeki en işlek yerlerden Şarampol Caddesi'nde polis ekiplerince alındığı bildirilen Ulusoy, önce Şarampol Polis Merkezi'ne götürüldü, ardından Çallı semtindeki Terörle Mücadele Şubesi'nde sorguya alındı. Ulusoy, saat 00.10 sıralarında çıkartılarak doktor kontrolü için Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

  SADECE SAKALINI KESMİŞ
  Üzerinde mavi renkli eşofmanı olduğu görülen zanlı Ulusoy'un alnındaki kılıç dövmesini sildirmediği, sakalını kestiği, bıyığına dokunmadığı görüldü.
  Hastaneye girerken “Vatan sağolsun” diye bağıran Ulusoy, gazetecilerin “Pişman mısın?” sorusuna “Ne pişman olacağım?” diye yanıt verdi.
  Bu arada gece saat 23.00 sıralarında gezete bürolarını arayan ve kendilerini MHP'li İl yöneticileri olarak tanıtan bir grup, Ulusoy'un polise teslim olduğunu bildirdi. İhbarcılar, konu ile ilgili ayrıntı vermedi. Bu bilgiden kısa süre sonra ise Ulusoy'un gözaltına alındığı Emniyet yetkililerince doğrulandı.
  Antalya Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan da Çallı'daki TEM Şubesi'ne gelerek gelişmelerle ilgili bilgi aldı. Çıkışta açıklama yapan Arslan, Ulusoy'un teslim olmadığını, vatandaşın ihbarı ve polis ekiplerinin takibi sonucu Şarampol Caddesi'ndeki bir noktada yakalandığını söyledi. Zanlının silahının de ele geçirildiği bildirildi.
  MHP sempatizanı Ömer Ulusoy, Akdeniz Üniversitesi Kampusü'nde Pazar günü saat 18.30 sıralarında yaşanan olaylarda 9 milimetrelik tabancayla hedef gözetmeksizin ateş açmış, bu görüntüleri de kameralara yansımıştı.

 2. 2
  herbstregen87
  Üye

  --->: O provekatör (Ömer Ulusoy) yakalandı!

  Reklam  ne diyelimki Allah ıslah etsin 3. 3
  elifizmir
  Özel Üye
  Antalya Polisi Başta Olmak üzere tüm Emniyet Birimleri alarma geçmişlerdi.

  Hatta bu sahsı yakalayan polis kardeşlerimize 10 maaş ikramiye bile konmuştu.

  Hergün Yazılı ve Görsel Basın boy boy resimleri ifşa etti .

  Resimlerini sokakta oynayan küçük çoçuklar bile ezberledi ...

  Adaletten kaçılmayacagını anlaması ve kendisinin gelip teslim olması en mantıklı yoldu ..

  Sanıyorum Antalya Polisi derin bir nefes almış olmalı ...

  Bu ülkede , kim provakatör rolüne geçerse , kışkırtıcı ve huzur bozucu eylemlerde bulunursa cezasını sonuna kadar çekmeli ..

  Aftan bile yararlandırılmamalı ...

  ALLAH Islah Etsin ...
 4. 4
  Hitius
  Üye
  Olayın oldugu gun arkdas dedi bu adam sakalını fln keser kaçar dedi.Bende dedim olur boyle vakalar Turk Polisi yakalar.Dunyanın en iyi polis orgutu tarafından korunmaktan onur duyuyorum.Polis Teskilatının kurulusunun 163. yıl donumu kutlu olsun

 5. 5
  elifizmir
  Özel Üye
  Yakalandıktan Sonraki İlk Görüntüleri


+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi