İşte OKS Türkiye Birincisi öğrenci

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sınavlar ve Sbs Bölümünden İşte OKS Türkiye Birincisi öğrenci ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  asterx
  Üye
  Reklam

  İşte OKS Türkiye Birincisi öğrenci

  Reklam  İşte OKS Türkiye Birincisi öğrenci

  Forum Alev
  İhlas Koleji ve Fatih Dersaneleri öğrencisi Fatih Özkan, 100 sorudan 99’unu doğru yanıtlayarak OKS Türkiye birincisi oldu…

  Seçkin Çakır'ın haberi
  Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 10 Haziran 2006’da yapılan ve 824 bin 551 ilköğretim 8'inci sınıf öğrencisinin katıldığı Ortaöğretim Kurumları Sınavı(OKS)’na İhlas Koleji damgasını vurdu. 100 soru üzerinden 99 soruyu doğru yanıtlayan İhlas Koleji ve Fatih dersaneleri öğrencisi Fatih Özkan, hata yaptığı Fen Bilgisinden 13. sorusunun iptali üzerine Türkiye birincisi oldu.
  Başarısıyla tüm İhlas Koleji hem de kendi ailesinin gururu olan Fatih Özkan, bu dereceyi sistemli, düzenli ve programlı çalışmaya borçlu olduğunu söyledi..
  Ailesinin ve okulunun kendisine çok iyi bir ortam hazırladığını vurgulayan Özkan’ın en büyük teşekkürü kendisine her aşamada yardımcı olan öğretmenlerineydi. ”Sınava hazırlanma aşmasında anlamadığım tüm konularda öğretmenlerimden yardım aldım” diyen OKS birincisi, sınav gününü ise şöyle anlattı: “Sınavda pek heyecan yapmamaya çalıştım. Kendimi motive ettim. Ailem sıkıldığım zaman hep benimle sohbet etti. Hedefimi onlarla belirledim, hangi okula gideceğimi de. Her konuda bana destek oldular. Annemin moral desteği çok yararlı oldu.” dedi.

  Sınavda fazla zorlanmadığını ancak herkes gibi çok heyecanlandığını vurgulayan Özkan, sınavın başlamasıyla birlikte heyecanının kalmadığını ifade ederek şöyle konuştu: ”Benim için öncelikle Türkçe sorularının kolay olması önemli idi. Önce Türkçe sorularını çözüyorum.Türkçe soruları da çok kolay olduğu için sınav beni fazla zorlamadı ve başarılı bir şekilde soruları yaptım.' dedi.
  Sınav sonucunu öğrendiğinde başarısını anne,baba ve öğretmenleri ile paylaşan Fatih Özkan'ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Çocuklarının başarısını değerlendiren aile ise oldukça mutluydu. Anne Emine Nilgün Özkan, “Fatih'in başarısında en büyük pay, planlı ve programlı çalışması. Bunun yanı sıra önerilerimize kulak vermesi de bu sonucu doğuran bir başka önemli etken' dedi.
  Oğlunun başarısıyla gurur duyan Baba Abdullah Özkan ise böyle bir sonucu bekliyordu. Baba Özkan, 'Bu beklediğimiz bir başarı idi.Başarı ter kokar. Gerçekten Fatih ter dökerek bugünlere geldi. Aile,okul ve öğrenci bir araya gelince başarı kaçınılmaz oldu.” Sözleriyle duygularını dile getirdi.
  Fatih Özkan'ı büyük sınava hazırlayarak birincilik ipini göğüslemesini sağlayan İhlas Eğitim Kurumları’nın Genel Müdürü Hami Koç ise başarılı olan öğrencisini tebrik ettikten sonra “Meslektaşlarıma, öğretim kadroma teşekkür ederim.Geçmiş yıllarda yapmış olduğumuz çalışmaların ürünü olarak bu başarıyı elde ettik. Birçok başarıya imza attık.Genel olarak bütün öğrencilerimizin kendi kapasitelerinin üzerine çıkmalarını ve başarılı olmalarını hedefliyoruz” şeklinde konuştu.
  (Haber7) 2. 2
  Sir Mehmet
  Yeni Üye

  --->: İşte OKS Türkiye Birincisi öğrenci

  Reklam  çoçuğa laptop verdiler ya bir sürü hediyeler felan:) 3. 3
  DrAgOnS
  Üye
  daha birsürü hediye veirler coçuğa 4. 4
  dev-genc16
  Emekli
  bebeye bak be :D
  helal olsn

 5. 5
  kolera11
  Üye
  süper yaw 99 ha ağliodr bide o nie 100 diil die:D:d

 6. 6
  потеря нет06
  Usta Üye
  Helal olsun

  Yolu açık olsun ne diyim:)

 7. 7
  batılım
  Üye
  Alıntı kolera11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  süper yaw 99 ha ağliodr bide o nie 100 diil die:D:d
  oda 1 soru iptal olduu için 99 yaptı
  bu arada aranızda tr de ilk 1000 e girende var:)(bn 87 net)

 8. 8
  crayziso
  Usta Üye
  Alıntı kolera11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  süper yaw 99 ha ağliodr bide o nie 100 diil die:D:d
  çünkü 1 soru iptal oldu:D:D:D


 9. 9
  kolera11
  Üye
  hımm hepsini bilmiş helal be walla bu çocukta ne karizma olmştr şimdi pehhhh:D:Dmahalledeki çocuklar yandi ''yan soaktaki fath warya''tantanasını dinliolardr:D:D

 10. 10
  _feyza_
  Usta Üye
  ii bea biz 99 net yapsak ohoooooooo

 11. 11
  BeRaT
  Emekli

  --->: İşte OKS Türkiye Birincisi öğrenci

  Reklam  Alıntı kolera11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  süper yaw 99 ha ağliodr bide o nie 100 diil die:D:d
  ewt bizim sınıfta bır kız wardı karnesınde bir tane 4 wr dıye aglamısti :D:D:D millet calıskan...

 12. 12
  C_Y_H_N
  Yeni Üye
  oncelıkle elmanı burdan tebrık edıyoz.Ben girseydım o ıptal olan sorunun dogru olacak sekılde yazar yanınada cvb yazardım 100 net cekerdımde bakma ıste gırmedım :)))

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... Sonuncu8Sonuncu9

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi