Kestane İle İlgili rüya Tabirleri - Rüyada Kestane Yediğini Görmek

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Rüya Tabirleri Bölümünden Kestane İle İlgili rüya Tabirleri - Rüyada Kestane Yediğini Görmek ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  DOLUNAY
  Özel Üye
  Reklam

  Kestane İle İlgili rüya Tabirleri - Rüyada Kestane Yediğini Görmek

  Reklam  Kestane İle İlgili rüya Tabirleri - Rüyada Kestane Yediğini Görmek

  Forum Alev
  Kestane İle İlgili rüya Tabirleri - Rüyada Kestane Yediğini Görmek

  Kestane Rüya Tabiri - Rüyada Kestane Ağacı Görmek - Rüyada Görülen Kestane Ne Anlama Gelir


  Kestane ağacı güç ve imtiyaz sahibi, çok mal biriktiren kimseye, harcaması çok olan insana, ihtiyar adama, uzun zamana, ibadete, zahmet ve yolculuğa, Kestane görmek ve yemek mal ve hayırlı rızka, sıhhat ve esenliğe delalet eder.Genellikle iyiye yorulmaz.

  Rüyayı görenin ya da bir yakınının sağlık durumunun ciddi bir şekilde bozulacağına ve sıkıntıya yorumlanır. Genellikle iyiye yorulmaz. Rüyayı görenin ya da bir yakınının sağlık durumunun ciddi bir şekilde bozulacağına ve sıkıntıya yorumlanır. Mal, mülk, emlak, topraktır. Kestane satın alan kimse arsa veya tarla alır.

  Bazilarina göre; rüyada kestane görmek bir erkekten mal almaya ve bir rivayete göre de zahmetle elde edilecek mala delalet eder. Kestane yedigini görmek yabanci bir memleketten gelen bir mali almaya isarettir.

  Rüyada kestane agaci görmek, mal mülk sahibi, zengin, fakat inatçi ve ancak hile ile yola gelir bir adamla yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kestane görmek, güçlük ve zahmetle kazanilan mala isarettir. Bazi tabirciler kestaneyi, salih kimseler, vücut sihhati ve uzun bir yolculuk ile de tabir etmislerdir.
  alıntı 2. 2
  Nisa Çolak
  Özel Üye

  Cevap: Kestane İle İlgili rüya Tabirleri - Rüyada Kestane Yediğini Görmek

  Reklam  Rüyada kestane görmek çok zor ve sıkıntılı bir yaşamın arkasından rahata ve güzel günlere kavuşacağınıza ve bu rahatlığınızın yanı sıra sizi derinden yaralayacak ve çok üzecek bir kişinin hastalığının haberini alacağınıza işaret eder.+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi