Videoların üzerine yazı yazabileceğim bir program lazım

+ Yorum Gönder
Programlar ve Program İsteyenler Bölümünden Videoların üzerine yazı yazabileceğim bir program lazım ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  efsanee
  Üye
  Reklam

  Videoların üzerine yazı yazabileceğim bir program lazım

  Reklam  Videoların üzerine yazı yazabileceğim bir program lazım

  Forum Alev
  Arkadaşlar bana videoların üzerine yazı yazabileceğim bir program lazım eğer bilen elinde olan biri varsa bana yardımcı olursanız çok teşekkür ederim

  şimdiden sağolun.... 2. 2
  Hasan
  Özel Üye

  --->: yardım please!

  Reklam  Kullanılan Program:Ulead Video Studio 10 Plus

  Biliyorum bir çok arkadaşın asıl olarak aradığı şey ilk önce video'ya logo eklemek bu yüzden ilk önce video'ya nasıl logo eklenir ilk önce onu anlatacağız.. Fakat anlatıma başlamadan önce gerekli olan programı download etmeniz gerek link hemen altta buyrun indirin...  Ulead Video Studio 10 Plus - Download


  .:: Video'ya logo ekleme ::.
  1-Adım: Programı kurduktan sonra açıyoruz ve aşağıdaki gibi 3 kategoriden oluşan bir pencere geliyor karşımıza.


  Ulead Video Studio resim ekleme 0.jpg


  2-Adım: Ve biz " VideoStudio Editor " seçeneğini kullanacağız...
  3-Adım: programın genel görünmü aşağıdaki gibi


  Ulead Video Studio resim ekleme 1.jpg  4-Adım: Daha sonra logo ekleyeceğimiz video'nun olduğu klasöre giderek, video'yu sürükleyerek programa bırakıyoruz...(aşağıdaki alana bırakıyoruz, ben Click adlı filmi kullanıyorum)

  Ulead Video Studio resim ekleme 2.jpg  5-Adım: Video'yu programa import ettikten sonra yukarıdaki seçeneklerden " Share " tıklıyoruz.

  Ulead Video Studio resim ekleme 3.jpg  6-Adım: Yine yukarıdaki seçeneklerden " File " menüsüne giriyoruz ve " İnsert Media File To Library " seçeneğinden " İnsert İmage " seçiyoruz.

  Ulead Video Studio resim ekleme 4.jpg  7-Adım: Açılan pencereden logo olarak kullanacağımız resmi seçip " Aç " tıklıyoruz..
  8-Adım: " Aç " tıkladıktan sonra resmi programa import etmiş oluyoruz ( aşağıda ki resimde import ettiğimiz resmi görüyoruz )


  Ulead Video Studio resim ekleme 5.jpg

  aşağıdaki video zincirinin altına bırakıyoruz....

  Ulead Video Studio resim ekleme 5.jpg  9-Adım: Resmi video'nun altına bıraktıktan sonra önizlemede resmin ortaya yerleştiğini görüyoruz

  Ulead Video Studio resim ekleme 7.jpg  10-Adım: Önizlemede gördüğümüz gibi resmin kenarlarında boyutlandırma yapabiliriz.. ve köşelerden veya kenarlardan logonun boyutunu isteğinize göre ayarlayın (Eğer boyutlandırma noktaları yoksa aşağıdan resmi seçerseniz boyutlandırma noktaları çıkar)

  Ulead Video Studio resim ekleme 7.jpg  11-Adım: Logonun videoda nasıl duracağını izlemek için; İlk önce, az önce söylediğimiz gibi logonun boyutunu ve yerini manuel olarak ayarlayın daha sonra yine yukarıdaki seçeneklerden " Share " seçeneğine tıklayın, ve sonra aşağıda video ve logonun bulunduğu kısımda solda bir seçenek var ona tıklayın( sonradan eklediğiniz herşeyin hep beraber yürütülmesini sağlar) sonra önizleme ekranında videoyu yürütün ve logonun nasıl durduğuna bakın...

  Ulead Video Studio resim ekleme 9.jpg  12-Adım: Tüm bunları yaptıktan sonra göreceksiniz logo videonun tamamında yer almayacak 3-4 saniyelik bir kısımda yer alacak, videonun tamamı boyunca kalması için fareyi aşağıdaki konuma getirerek logoyu videonun sonuna kadar uzatmalısınız.

  Ulead Video Studio resim ekleme 10.jpg  13-Adım: Herşeyi yaptıktan sonra artık logolu videomuz hazır... Sadece kaydetmek kaldı onuda şöyle yapacaksınız; Eğer " Share " bölümünde değilseniz yukarıdan tıklayarak bölüme gelin, " Create Video File " seçeneğinden kaydetmek istediğiniz video türünü seçip kaydediniz..(tür olarak tür ve çözünürlüğünü kullanım alanınıza göree seçim yapınız mesela youtube video hazırlayanlar tür olarak wmv 352*288, 30 fps önerilir) pc de izleyecek olanlar tür olarak wmv 1440*1080, 25 fps önerilir, eğer çok kaliteli olmasını istiyorsanız mpeg uzantıda kaydetmelisiniz.)


  Ulead Video Studio resim ekleme 11.jpg


  Bu arada TTV nin ilk sinema filmi Click oldu kimse inkar edemez logosu bile var hadi hayırlı olsun..

  - SONUÇ -  .:: Video'ya Ses Ekleme ::.
 3. 3
  efsanee
  Üye
  Kardeşim allah senden razı olsun çok teşekkür ederim şimdi hemen indiriyorum programı ve dediklerini aynen uygulayacağım çok açık ve çok güzel anlatmışsın çok çok teşekkür ederim çok lazımdı;)

  +rep 4. 4
  berrenur
  Üye
  hasan abi her zamanki gibi olayı en ince ayrıntısına kadar anlatmış...:):)

 5. 5
  efsanee
  Üye
  hasan kardeş peki bu yapdığımız videoyu nasıl kaydedeceğiz yardımcı olursan sevinirim...
  sadece video olarak kademek istiyorum...

 6. 6
  pegasus
  Üye
  Allah razı olsun ustam

 7. 7
  today55
  Yeni Üye
  download linki kırık

 8. 8
  mdkral
  Yeni Üye
  dowland olmuyor

  Allah belanızı versin be bir program indirecez yok önce üyelik filan oluyoruz üye dowland edecek şey kayboluyor

 9. 9
  ÆSiя
  Özel Üye
  Hasan abi programın linki silinmiş gibi birşey :S

 10. 10

 11. 11
  amazoom
  Yeni Üye

  --->: videoların üzerine yazı yazabileceğim bir program lazım

  Reklam  arkadaşım her şey iyi güzelde şu videoların üzerinde bulunan logoları ve yazılar nasıl silinir,veya nasıl düzenleme yapılır bu programla olurmu veya hangi progran önerirsiniz basit kullanımlı olabilecek tarzda..

+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi