Opel donanım seçeneklerini çoğalttı

+ Yorum Gönder
Modifiye Bölümü ve Modifiyeli Arabalar-Parçalar Bölümünden Opel donanım seçeneklerini çoğalttı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  muamma.şair
  Bayan Üye
  Reklam

  Opel donanım seçeneklerini çoğalttı

  Reklam  Opel donanım seçeneklerini çoğalttı

  Forum Alev
  Opel donanım seçeneklerini çoğalttı

  Opel 2008 model yılına bir çok yenilikle giriyor ve Frankfurt Otomobil Fuarı’nda ilk ürün portfolyosunu tanıtıyor. En önemli gelişmeler, Vectra’nın, Vectra Caravan’ın ve Signum’un epeyce yüksek olan donanım seviyesi. 206 kW/280 hp Vectra OPC ve Vectra Caravan OPC, ilk kez altı-ileri otomatik şanzıman ile birlikte sunulmaya başlandı.
  Vectra OPC: Şimdi altı-ileri otomatik şanzımana sahip

  Vectra OPC ve Vecrta Caravan OPC, Görüş Paketi (Visibility Package) ve Lastik Basıncı Kontrol Sistemi (TPMS) ile daha güvenli ve konforlu bir sürüş sağlıyor. Ve otomatik vites sevenler için iyi haber: Her iki Vectra OPC modelinin 206 kW/280 hp 2,8 litre V6 turbosunda ilk kez altı-ileri otomatik vites bulunuyor. Manuel vites versiyonlarında da, maksimum hız elektronik olarak 250 km/s olarak ayarlanmış durumda.
  Opel Vectra ve Signum: Kapsamlı iyileştirme

  Daha önce kapsamlı biçimde donatılan Vectra ve Signum modelleri 2008 model yılı için geliştirildi. Vectra ve Signum’un eğlence sistemleri CD 30 MP3, CD 70 Navi ve DVD 90 Navi’nin dış ses araçları için (Aux-in) stereo girdisi de bulunuyor.

  Opel Corsa: Maksimum hız 210 km/s

  2008 model yılında Corsa serisinin en dikkat çeken modeli 110 kW/150 hp ve 210 km/s maksimum hız ile Corsa GSİ. Corsa Sport ve OPC arasında yerini bulan Corsa Gsi’nin üç ve beş kapılı modelleri de mevcut. Corsa Gsi, havalandırma, split arka koltuk sırt açısı ayarı, ESP spor şasi, 17 inç hafif alaşım jantlar, sportif koltuklar ve direksiyona bağlı kumandalarla kontrol edilebilen stereo CR-Radio CD 30 ile, kapsamlı standart donanımı ve sportif görünümüyle dikkat çekiyor.
  Opel Antara: 127 hp dizel motora giriş seviyesi

  Antara daha önce üç motor seçeneği ile sunuluyordu: 2.4-litre, 103 kW/140 hp, dört silindir benzin birimi, 2.0-litre 110 kW/150 hp common-rail turbo-dize – en çok tercih edilen– ve diğeri serisinin en iyisi167 kW/227 hp ile 3.2-litre V6 benzin motoru. Opel şimdi Antara 2,0 CDTI için daha ekonomik bir 93 kW/127 hp sunuyor. Standart beş-ileri manuel vitesle birleştirilen, dizel parçacık filtreli etkin dizel birim, bu zarif crossover’ın 0-100 km’yi 12 saniyede almasını ve maksimum 174 km/s hız sağlıyor.
  Antara’yı daha da çekici kılmak için, Opel donanımını da geliştirdi. Enjoy ve Cosmo donanımlarında Denge Kontrol Sistemi’yle standart hale getiriliyor. Bu yenilikçi sistem, çekici tarafından taşınırken (yan rüzgar veya ani dönüş sebebiyle) tehlikeli sallanmaların çabukça fark ediliyor ve elektronik müdahaleyle azaltılıyor. Antara Enjoy, kaymayan deri direksiyon simidi ve vites topuzu sunuyor. Cosmo donanımında arka kısmı hava emen renkli camlarla kaplanmış. Antara, Otomatik Seviye Sistemi (ALS) ile standart hale getiriliyor ve flat-folding ön yolcu koltuğu Edition ve Cosmo paketlerinin bir özelliği.
  Opel Astra Twin Top: Lüks Özel Üretim

  Astra TwinTop hayranları şimdiye kadar çeşit azlığında hiç şikayet etmeseler bile, seri, lüks donanım ve makul fiyat avantajları sağlayan Astra TwinTop Endless Summer özel üretimi ile daha da genişletildi. Bu özel üretimde, tüm motorlar, deri koltuklar, 18 inç hafif alaşım jantlar, spor şasi bulunuyor. Bütün bu özellikler Cosmo donanımını tamamlıyor. CD 70 Navi eğlence sistemi de deri döşemelere alternatif olarak bulunmakta.
  Astra, Zafira, Meriva, Tigra ve Combo: Daha çekici yeni “sneaker”lar.

  Astra, Zafira, Meriva, Tigra TwinTop ve Combo’daki “sneaker”lar 2008 model yılında çok daha çekici ve dolayısıyla da arabaların görünümleri de öyle. Yeni ek donanımlar, yedi kollu sportif tasarımdaki 15, 16 ve 17 inç hafif alaşım jantlar, ve beş kollu 18 inç jant içeriyor. Mevcut çok-yönlü eğlence sistemi geliştirildi. MP3 destekli güçlü CDC 40 Opera da seçenekler arasında ve CD 30 MP3, CD 70 Navi ve DVD 90 dış ses donanımı için stereo içeriyor. 2. 2
  AZADE
  Bayan Üye

  Cevap: Opel donanım seçeneklerini çoğalttı

  Reklam  Yine bir Alman markası olan Opel her geçen gün kalite ve hizmetlerini arttırmaktadır.Aynı zamanda donanım ve görsele de hitap eden bu marka ülkemizde de çok fazlaca pazara sahiptir.+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi