Tarkan’ın Bir Vokalisti Daha Albüm çıkardı!...

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Magazin - Dedikodu Bölümünden Tarkan’ın Bir Vokalisti Daha Albüm çıkardı!... ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  mynq
  Emekli
  Reklam

  Tarkan’ın Bir Vokalisti Daha Albüm çıkardı!...

  Reklam  Tarkan’ın Bir Vokalisti Daha Albüm çıkardı!...

  Forum Alev


  2004 senesinde katıldığı Akademi Türkiye adlı yarışmada fiziği, yorumu ve sergilediği performanslarla dikkatleri üzerine çeken Cenk Yüksel aradan geçen 5 seneden sonra ''Vura Vura'' adlı albümü ile sevenlerine tekrardan merhaba diyor.

  3 yıl da Tarkan’ın vokalistliğini yapan Cenk Yüksel, ''Ben kendi müziğimle insanlara seslenebilme amacıyla bir yola çıktım. Tarkan gibi bir faktöre sahiptim. Fakat günümüzde sanki yanınızda ünlü biri olmazsa hiç bir başarı elde edemezmişsiniz gibi adına destek denen bir durum oluştu. Ben Tarkan'dan herhangi bir destek talebinde asla bulunmadım. Kendisi bana ‘Ben Sen Olamam’ adlı bir şarkıyı vermek istemişti. Fakat ben bunu kibarca geri çevirdim. Çünkü bugün Tarkan'ın adıyla bir şey yapmaya kalksam bu Cenk Yüksel'in değil Tarkan'ın başarısı olacak. Dolayısıyla benim amacım Türkiye'de müzik adına büyük işlere imza atmak. ''dedi.
 2. 2
  HADİE
  Bayan Üye

  Cevap: Tarkan’ın Bir Vokalisti Daha Albüm çıkardı!...

  Reklam  bir yarışma programında tanınan cenk yüksel ayrıca tarkanın vıokalisti olarakta sanat hayatına girmiştir kendi albümlerini çıkaran şarkıcının güzel sesi ile çok işler başaracağı beklenmektedir+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
tarkanın vokalleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi