Mighty Mouse Nedir?

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Mac OS X Bölümünden Mighty Mouse Nedir? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  computer
  Özel Üye
  Reklam

  Mighty Mouse Nedir?

  Reklam  Mighty Mouse Nedir?

  Forum Alev
  Her şeyi olan bir fareyi nasıl geliştirirsiniz? Kuyruğunu kopararak. Mighty Mouse, sayfa kaydırmanızı değiştiren fare, artık kablosuz. Artık o muntazam ve pürüzsüz, dokunmaya duyarlı, 360 derece kaydırma tasarımına sahip eşsiz cihazı istediğiniz yere götürebilirsiniz.

  Kuyruğa gerek yok

  Güvenilir Bluetooth teknolojisi sayesinde kablosuz Mighty Mouse siz nereye giderseniz yanınızda. Herhangi bir Bluetooth destekli Mac ve kablosuz klavye kullanarak masanızda bağımsız ve düzenli bir şekilde ya da yollarda çalışın. Mighty mouse, bir ya da iki AA pille çalışabilme özelliği sayesinde hareket halindeyken yükünüzü de hafifletir. Artık yanınızda kocaman bir bağlantı yuvası taşımanız gerekmiyor.

  Lazer güdümlü hassasiyet

  Kablosuz Mighty Mouse’un hareket algılama motoru, standart optik hareket algılayıcılarına gore 20 kat performans sunar. Böylelikle daha fazla yüzeyde daha hassas ve daha hızlı bir hareket algılamaya sahip oyur. Ofisinizdeki masanızda ve ya en sevdiğiniz café'deki masada, Mighty Mouse ikisinde de aynı performansı sunar. Yani mouse pad'in raflara kalkma vakti geldi.
  Dinamik ve Kuvvetli

  Başta, bir düğme vardı. Sonra iki oldular. Sonra tıklanabilir kaydırma tekerleri, programlanabilir geçiş düğmeleri ve tek yönlü kaydırma çubukları. Ama kimse Mac’iniz kadar kolay kullanılabilen bir fare yapmadı. Bugüne kadar. Mighty Mouse çok tuşlu bir farenin yeteneklerini Apple’dan beklediğiniz üst düzey tasarımla birleştirerek biçim ve işlevsellik olarak en iyisini sunuyor. Nasıl isterseniz öyle çalışın: ister tek tuşun basitliğini kullanmaya devam edin, ister çok tuşluluğun verimliliğini.

  Dönün, Dolaşın


  Zaman yuvarlak. Uzay da kavisli. Neden fareniz çizgisel olsun ki? Birçok uygulamada sadece yukarı ve aşağı kaydırma hareketinden daha fazlası kullanılır. Bir parmağınız altında kayacak şekilde yerleştirilmiş Kaydırma Topu sayesinde Mighty Mouse, 360 derece kaydırma yeteneği sunar. Elleriniz arkanızda bağlı iken, yazı yazarken, veya elinizde bir fincan kahve varken dosyalarınızın en uzak noktasına erişin. iPhoto’da resimlerinizi sağa, sola, yukarı, aşağı kaydırın, iMovie HD ve Final Cut Pro’da zaman çizgisini görün, GarageBand ve Logic Pro’da gruplar arasında geçiş yapın. Mighty Mouse size gezinmek için yer ayırır.

  Kolayca tıklarsınız

  Mighty Mouse’un muntazam ve pürüzsüz dış yüzeyinin altında dokunmaya duyarlı teknolojisi şık tek tuşlu farenizi çift tuşlu bir şahesere çeviriyor. Yenilik burda bitmiyor: Apple mühendisleri Mighty Mouse’un iki yanınada güce duyarlı sensörler ekleyerek fareyi sıktığınızda Mac OS X Dashboard, Exposé ya da bunun dışında çok fazla isteğe uyarlanır özellikleri anında çalıştırabilir.

  Mighty Mouse © Viacom International Inc. Tüm hakları saklıdır. 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye

  Cevap: Mighty Mouse Nedir?

  Reklam  mouse de devrim yapan apple firması şimdiki farelere yeni bir tasarım ve yeni bir görünüm kazandırmıştır ve bu mouse de kullanılan pil sayesinde ve ekstradan alınan şarj istasyonuyla batarya sorunu kalmamaktadır+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi