En güzel kadir gecesi mesajları

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Kandil Mesajları Bölümünden En güzel kadir gecesi mesajları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fashion
  Bayan Üye
  Reklam

  En güzel kadir gecesi mesajları

  Reklam  En güzel kadir gecesi mesajları

  Forum Alev
  En güzel kadir gecesi mesajları 2012
  kadir-gecesi.jpg
  Bu gece Kadir gecesi. Edilen dualar kabul, yapılan tövbeler kabul olurmuş.
  Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.

  Bugün Peygamber efendimizin doğduğu gündür. Peygamber efendimiz yılında rebiül evvel ayının gecesi doğmuştur. Her yıl bu günde Müslümanlar peygamberimizin dünyaya gelişini dualarla anarlar. Bu gece eller semaya kalkar, yürekler yaratana onun için açılır. Kandiliniz mübarek olsun.

  Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın.

  O gece boyunca melekler, Rablerinin izniyle ölü canlara hayat taşımak için bölük bölük inerler; her çeşit barış, huzur, saadet ve güven taşırlar… ta şafak sökünceye dek!.. Bu mübarek Kadir Gecesinde Allah dualarınızı kabul etsin. 2. 2
  AZADE
  Bayan Üye

  Cevap: En güzel kadir gecesi mesajları

  Reklam  Kadir gecesinin önemi çok fazladır Müslümanlar için..Kur'anı Kerim bu gecede inmeye başlamıştır.Ramazan ayı içinde olan Kadir gecesinde ibadetler yapılır ve dualar edilir.+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
kadir gecesi ,  kadir gecesi mesajları,  kadir gecesi mesaji,  kadir gecesi mesajlari,  peygamber efendimizin resmi
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi