Yollanmamış Bir Mektup

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Hasret - Özlem Bölümünden Yollanmamış Bir Mektup ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  nesemcim
  Emekli
  Reklam

  Yollanmamış Bir Mektup

  Reklam  Yollanmamış Bir Mektup

  Forum Alev
  Merhaba;

  Nasılsın yarim ? Yine seni yudumluyorum yalnız gecelerde. Senden şimdi çok uzaklardayım sevgilim. Bu sana bir hasret mektubudur. Seni özlediğimi dile getirmek yetmiyor. Seni yanımda hissetmek için resmin koynumda , kalbimin üstünde.

  Her gece , her gece bir sigara daha içiyorum. Her çekişimde seni hissediyorum. Bir daha bir daha çekiyorum seni içime. Özledim , özledim senin gülüşünü , gözlerini ve masum yüzünü özledim. Sadece fotoğraflar yetmiyor özlemime. Oysa onlara her baktığımda seni daha çok özlüyorum. Ama bakmaktan da alamıyorum ki kendimi. Yeter baharım yeter , ne zaman bitecek sensiz bu günler? Ah yüreğim , ah yüreğim acıyor sensiz gecelerde. Geceleri uyku yok gözümde. Haykırıyorum Baharım , seni Seviyorum.

  Sana yazdığım bu mektupları özenle seçtiğim kelimelerden kuruyorum. Bir gün korkuyorum kelimelerim bitecek diye. Eğer sana yazdığım kelimeler biterse o gün bende biterim Baharım. Gözlerin geliyor birden aklıma. İnsanın içini ısıtan gözlerin. Biliyor musun baharım dün gece rüyamda seni gördüm. Rüyamda çukura düşüyordum sensizliğin çukuruna , geldin yarim kurtardın beni sensizlikte. Rüyalar gerçek olur derler bu gerçek olsun Baharım.

  Sevgilim günler azalıyor artık benim için. Gelmek için gün sayıyorum sana. Artık geleceğim yanına geleceğim baharım bekle. Sensizlik kafesinden kurtulup geleceğim. Yarim , Sevgilim , Baharım… Sevginin sonsuz sözleri sanki senin için yazılmış. Yine gece yaklaşıyor. Yine gece çökecek üstüme ve sen yine olmayacaksın. Olsun baharım bir gece daha seninle uyuyacağım. Zira her gün senle yatıp , senle kalkıyorum ya. Her şey yalan olsa bile seni yaşamak güzeldi ve doymadım sana , doyamam ki zaten sana. İyice karanlık çöktü baharım. Her zaman ki gibi kalbime işliyorum seni. En derin yerde adın yazılı baharım. Ağlıyorum baharım. Seni kaybetmekten korkuyorum. Ben seni doğrunun en zor söylendiği yerden sevdim.

  Avareyim , asudeyim , yorgunum bilmiyorum neden sana vurgunum. 2. 2
  sagocu_kız
  Bayan Üye

  --->: Yollanmamış Bir Mektup

  Reklam

  Bir anlatabilsem.+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi