Hamam Otu Tozu ile istenmeyen tüylere bitkisel çözüm

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Hamam Otu Tozu ile istenmeyen tüylere bitkisel çözüm ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  WebStyle
  Özel Üye
  Reklam

  Hamam Otu Tozu ile istenmeyen tüylere bitkisel çözüm

  Reklam  Hamam Otu Tozu ile istenmeyen tüylere bitkisel çözüm

  Forum Alev
  Hamam Otu Tozu İle İstenmeyen Tüylere Son


  İstenmeyen tüylerden kurtulmak için bir çok yöntem ” ağda, epilasyon, lazer vs. vs.” vardır.Bir kısmı pahalı bir kısmıda can acıtır.İşte bu durumda alternatif arayacağımız bir bitkisel ilaç olan hamam otu tozudur.

  Hamam otu acı yapmadan, canı yakmadan kullanıp istemediğiniz tüylerden kurtulabilirsiniz.Yapmanız gereken bitkiselcilere ( aktarcılara ) gidip, Hamam otu tozu istemeniz ve eve gelip su ile karıştırıp tüylerin üstüne sürmek kalıyor.Yalnız dikkat edilecek bölge yüz hariç heryere sürülebilir.

  Hamam otu tozu nasıl hazırlanıp,Nasıl kullanılıyor?

  Güzel bir kaba hamam tozunu yeticek kadar göz kararı döküyorsunuz, üstüne çamur gibi yapıcak ne çok cıvık nede çok taşlaşmış olmuyacak.Daha sonra eldiven yardımıyla belirtilen bölgelere sürüp sadece 3-4 dakika beklemek olucak.

  3-4 dakika bekledikden sonra sürülen bölgeyi su ile yıkamak olucak ve sonucu görebileceksiniz.” Sütun gibi bacaklar, pürüzsüz cilt ”

  Not: Tüyler gittikden sonra 2-3 hafta sonra çıkmaya başlıyor.Jilet gibi dibinden almıyor ve dolayısıyla 2 misli çıkmıyor.Ciltte fazla beklenirse ( 3-4 dakika üstü ) tahriş yapabiliyor.Özellikle eldiveni belirtiyorum ellerinizle direk temasda biraz yakabiliyor.

  Hamam otu tozu nereden alınır?

  Yukarıda belirttiğim gibi Aktarcılardan yada bitkisel ilaç satanlardan alınabilir ki orayada sorabilirsiniz.
 2. 2
  ZİREGÜL
  Bayan Üye

  Cevap: Hamam Otu Tozu ile istenmeyen tüylere bitkisel çözüm

  Reklam  Tüyler aslında deri altında oluşan teri dışarıya atmak içindir. Tamamen tüyleri yok etmek sağlık açısından doğru değildir. Tüy dökmek için hamam otu tozu ve karınca yumurtası yağı kullanılabilir. 3. 3
  Ziyaretçi
  Ya ben kullandım faydasını gördüm fakat bilmeden yüzüme de sürdüm leke oldu nasıl geçer napabilirim+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi