Abartısız makyaj yapımı - kusursuz sade makyaj önerileri resimli anlatım

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Abartısız makyaj yapımı - kusursuz sade makyaj önerileri resimli anlatım ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hozukcan
  Emekli
  Reklam

  Abartısız makyaj yapımı - kusursuz sade makyaj önerileri resimli anlatım

  Reklam  Abartısız makyaj yapımı - kusursuz sade makyaj önerileri resimli anlatım

  Forum Alev
  Kusursuz sade makyaj önerileri
  Aynaya baktığınız zaman kemikli burnunuzdan, cildinizin solgun görünümünden ya da alnınızdaki sivilcelerden mi şikayet ediyorsunuz… Umutsuzluğa kapılmayın! Çünkü birkaç küçük makyaj hilesiyle tüm takıntılarınızdan anında kurtulabilirsiniz. İşte, aynalarla barışmanın yolları…
  Göz altı morlukları Göz altınızdaki mor halkalardan yana dertliyseniz, kendi ten renginizden daha açık tondaki bir kapatıcıyla onları gizleyebilirsiniz. Kapatıcıyı uygularken çenenizi biraz aşağıya doğru eğin. Çünkü bu hareketinizle birlikte halkalar daha da belirgin bir hal kazanarak işinizi kolaylaştıracaktır. Ancak bunlar sizin için geçici çözüm olur. Bu yüzden sorununuzdan kurtulmak için bakım kremleri kullanmayı da ihmal etmeyin. Clarins Eye Revive Beauty Flash bu iş için birebir.
  Dolgun dudaklar Dudaklarınızı olduğundan daha dolgun göstermek için alt dudağınızın ortasına ve üst dudağınızın kenarlarına simli pembe parlatıcı sürün. Anlaşılması zor olan bu parlaklık dudak kalemi olmadan bile dudakları olduğundan daha büyük gösteriyor. Chanel’in uzun süre kalıcılığını koruyan Levres Scintillantes’i yoğun bir parlaklık veriyor.
  Kaşları eşitleyin Kaşlarınızın boyutları birbirinden farklıysa günlerce kaşlarınızın uzamasını beklemenize gerek yok. Toz far ya da göz kalemiyle hayalini kurduğunuz kaşlara anında kavuşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken boşlukları doldurup iki kaşı birbirine eşitlemek.
  Elmacık kemikleri Kim istemez ki ünlü top modeller gibi çıkık elmacık kemiklerine sahip olmayı.Tabii ki onlar gibi belirgin yanaklara sahip olmak hiç de zor değil. Bunun için yapmanız gereken yanaklarınızı içeri çekip yüzünüzde boşluk oluşturmak. Ardından da bu bölgeye parlak görünüm kazandırmak için bronz tonlarda krem bir allık kullanmalısınız. Işıltılı simler içeren pudranızı yanaklarınızın üstüne sürerseniz elmacık kemikleriniz daha çok ön plana çıkacaktır. Bunun için Clarins’in Multi-Blush No:4 tam size göre.
  Sivilcelerle vedalaşın
  Özel bir günde yüzünüzün tam ortasında çıkmış kocaman bir sivilceden ya da eski bir izden kurtulmak için makyaj altı bazları kullanmalısınız. MAC’ten Prep and Prime Skin kusursuz bir makyaj için atılabilecek en doğru adım. Çünkü hem izleri görünmez kılıyor hem de makyajınızın gün boyu kalıcı olmasını sağlıyor. Ürünü bir sünger yardımıyla uygularsanız daha iyi bir sonuç almış olursunuz.
  Kirpiklerinize hacim verin
  Hollywood yıldızlarının sahip olduğu fırça gibi kirpiklerin hayalini kuruyorsanız, işe kirpiklerinizi kıvırmakla başlayın. Ardından kirpiklerinize maskara sürün. Böylece kirpikleriniz olduğundan daha uzun ve dolgun görünecek.

  İnce burun merakı

  ‘Burnum çok geniş’ diye dertleniyorsanız, burnunuzun uzunluğu boyunca açık tonda makyaj altı bazı sürmelisiniz. Ardından kendi ten renginizden daha koyu tonda bir kapatıcıyı burnunuzun her iki yanına uygulayın. Bu gölgeleme işlemleri sayesinde burnunuzun olduğundan daha ince göründüğünü fark edeceksiniz. Bu işlem için Chanel’in Base Lumiere, Base Eclat du Teint’i kullanabilirsiniz
 2. 2
  Ziyaretçi

  Cevap: abartısız makyaj yapımı - kusursuz sade makyaj önerileri resimli anlatım

  Reklam  cok tewekkur 3. 3
  Ziyaretçi
  cooook beyendim guzeldi+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
sade makyaj,  sade makyaj yapımı,  sade makyaj teknikleri,  sade makyaj önerileri,  sade makyaj nasil yapilir resimli anlatim
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi