Bir arkadaşlık hikayesi

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Güzel Yazılar / Makaleler Bölümünden Bir arkadaşlık hikayesi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Cedric
  Emekli
  Reklam

  Bir arkadaşlık hikayesi

  Reklam  Bir arkadaşlık hikayesi

  Forum Alev
  bir hastane odası iki yatak ve hayatla olum arasındakı çizgide yaşamdan yana kalmaya çalışan iki kalp hastası.Yataklardan biri pencere önünde diğeri duvar dibinde.Pencere önündeki sabahtan akşama kadar pencereden dışarı bakıp seyrettiklerini duvar dibinde birşey görmeden ,aynı kaderi paylaşan birşey görmeyen hasta arkadaşına anlatıyor!
  -Bugün deniz dünden daha durgun.Rüzgar hafif esiyor olmalı.Beyaz yelkenliler denizde belli belirsiz ilerliyorlar kuğu gibi süzülüyorlar.
  -Park mı?Ha,park henüz tenha.Salıncakların ikisi dolu ikisi boş.Geçen haftaki sevgililer yine geldiler.Elleri birlerinden hiç ayrılmıyor.Şimdi erkek kızın saçlarını okşuyor,ne kadar birbirlerine yakışıyorlar.
  -Erguvanlar bugün çıldırmış öyle bir çiçek açmışlar ki etraf mora boyanmış.Erikler desen keza,tepeden tırnağa beyazlar giyinmiş.İşte parkın neşesi çocuklar geldi.Ellerinde rengarenk balonlar var ah kardeşim görmelisin.
  Bu böyle sürüp giderken her gördüğünü anlatıp dururken ansızın bir kalp krizi geçirir pencere kenarındaki.Duvar dibinde düğmeya bassa doktoru çağırabilir ve belkide arkadaşı kurtulabilir.Ama ama yapıyor işte şeytan karışıyor işine.Arkadaşı ölürse pencere kenarı boşalacak ve kendisi oraya geçecek.Bugüne dek kulaklarıyla duyduğunu gözleriyle görecek ve duvar dibindeki düğmeye basmaz ve arkadaşı ölür.Ertesi gün duvar dibinde olan yatağını pencere kenarına taşırlar.Bekledği an gelmiştir artık yattığı yerden pencereden dışarı bakar.
  Dışarıda kapkara bir duvar işte hepsi bu kadar. 2. 2
  AYSEVEN
  Bayan Üye

  Cevap: Bir arkadaşlık hikayesi

  Reklam  neye nasıl bakmak önemli aslında güzel bakan güzel görürü sözündeki gibi hayatımıza renk katabilmek için pozitif yaşayabilmek için güzel görmeye çalışmak çok önemlidir+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
bir arkadaşlık hikayesi,  boyanmamış hikaye kartları
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi