Candan Erçetin İlk Kez Bir Sinema Filmi İçin Müzik Yaptı

+ Yorum Gönder
Müzik Köşesi ve Güncel Müzik Haberleri Bölümünden Candan Erçetin İlk Kez Bir Sinema Filmi İçin Müzik Yaptı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  MaviAdam
  Özel Üye
  Reklam

  Candan Erçetin İlk Kez Bir Sinema Filmi İçin Müzik Yaptı

  Reklam  Candan Erçetin İlk Kez Bir Sinema Filmi İçin Müzik Yaptı

  Forum Alev
  Candan Erçetin İlk Kez Bir Sinema Filmi İçin Müzik Yaptı


  Hasan Ali Toptaş’ın 1995 yılında yayımlanan "Gölgesizler" adlı romanından 2007 yılında Ümit Ünal tarafından aynı adla senaryolaştırılan filmin yönetmenliğini de yine Ümit Ünal üstlendi. 12 Mayıs 2008'de Trakya'nın bir köyünde çekimlerine başlanan "Gölgesizler" filminin Kasım ayında tamamlanması planlanıyor.


  Filmin yapımcılığını Candan Erçetin’in sevgilisi Hakan Karahan yapıyor.


  Karahan, önce kitaba hayran kaldı sonra da eseri film yapmayı kafasına koydu ve 12 ay gibi kısa bir sürede tek başına tüm ekibi bir araya getirmeyi başardı. 4 roman, 2 şiir, 1 aikido, 1 deneme olmak üzere 8 kitabın yazarı Hakan Karahan bu kez de Türk Sineması'na yepyeni bir soluk kazandırmanın peşinde.

  İlk kez bir filmin müziklerini yapmaya hazırlanan Candan Erçetin aynı zamanda filmin uygulayıcı yapımcılığını da üstlendi. Her projesi gibi bu çalışmayı da Dünya Müzik ekibi ile birlikte gerçekleştiren Candan Erçetin'in film için yazdığı şarkıları Ağustos ayından itibaren dinleyebileceksiniz.

 2. 2
  HADİE
  Bayan Üye

  Cevap: Candan Erçetin İlk Kez Bir Sinema Filmi İçin Müzik Yaptı

  Reklam  candan erçetin türkiyede çok sevilen ve dinlenen kadın sanatçılardandır sesi kadar kendine has besteleri ve film sektörüne girmeside yetenekli bir sanatçı olduğunu göstermektedir+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
kim şarkısı hangi filmin müziği,  candan erçetin kim klibindeki film
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi