Dünyanın En Küçük Köpeği

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Guinness Rekorlar Kitabı Bölümünden Dünyanın En Küçük Köpeği ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hozukcan
  Emekli
  Reklam

  Dünyanın En Küçük Köpeği

  Reklam  Dünyanın En Küçük Köpeği

  Forum Alev
  Dünyanın En Küçük Köpeği

  Dünyanın En Küçük Köpeği Guinness Rekoru


  Ne küçük ne minik köpekler geldi geçti de bu kadar sevimlisi gelmedi dünyaya! Scooter'la tanışma vakti! 7 santimlik mini mini boyuyla dünyanın en küçük köpeği olması olası! Bu sevimli yavru, sadece bir fincan boyunda!


  AUCKLAND - Yeni Zelanda'da Auckland kentinde yaşayan Cheryl McKnight, sahibi olduğu köpeği Scooter'ın dünyanın en küçük köpeği olduğuna inanıyor. 7 santimetre boyundaki yavru köpek, 'en küçük köpek' olma unvanını elinde bulunduran ve Guinness'e adını yazdıran chihuahua cinsi Boo Boo'nun rekorunu alt edecek denli küçük.

  Sahip McKnight övgüyle söz ettiği mini minnacık köpeğinden "Scooter o kadar küçük ki ancak bir çay fincanına oturabiliyor" şeklinde konuşuyor.

  "Bu kadar küçük olmasının dezavantajları da var elbette. Örneğin onu yürüyüşe çıkaramıyorum. Çünkü bu çok uzun bir zaman dilimi demek. Ayrıca boynuna takabileceğim tasma bulmak da zor."

  Günde üç defa yumurta yiyen Scooter'ın uyuma yeri ise bir ayakkabı kutusu.

  Köpeğine aşık olduğunu söyleyen kadın, "İlk başlarda onu istememiştim. Ama şimdi bir an olsun yanımdan ayırmıyorum" diyor.
 2. 2
  ZİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Dünyanın En Küçük Köpeği

  Reklam  Köpekler normal halleri ile bile çok tatlı ve sevecen olabilmektedir. Normal büyüklükleri dışında küçük bir köpeğin tatlılığı da iki katına çıkmaktadır.+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi