Nişanda çikolata Ve çiçegi Unutmayın

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Gebelik ve Annelik Bölümünden Nişanda çikolata Ve çiçegi Unutmayın ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hakan
  Administratör
  Reklam

  Nişanda çikolata Ve çiçegi Unutmayın

  Reklam  Nişanda çikolata Ve çiçegi Unutmayın

  Forum Alev
  Çikolatayı da unutmayın!

  Çiçekten sonra söz merasiminin bir diğer unsuru da çikolatadır... Söz çikolatası genel olarak şık bir gümüş tepsi, gondol, kristal veya porselen derin bir tabağa yerleştirilir. Çikolatanın taze olmasına ve şık bir şekilde paketlenmesine özen gösterin. Böyle detaylar önemsenir!

  Çikolata, eve girerken gelinin annesine, çiçek ise müstakbel eşe verilir.

  Sıra nişana gelince...

  Ve işte düğününüze yalnızca bir adım kaldı. Nişanlanıyorsunuz... Birbirinizin bir takım huylarını yeniden keşfedebileceğiniz bir dönemdesiniz. Nişanlılık devresi, hazırlıklar artık hızlandığından dolayı ufak tefek streslerin yaşanabileceği bir dönemdir. Ama siz siz olun asla yerli yersiz olaylarda müstakbel eşinizin kalbini kırmayın. Şu andan itibaren her anınızın, koşuşturmanızın ve hatta stresin bile keyfini çıkarın.

  Nişan yerini seçerken...

  Bazı aileler nişan yeri olarak ev ortamını tercih ederken, kimileri seçimini sosyal mekanlardan yana yapar. Ev tercih edilirse, tören kızın evinde gerçekleşir. Nişan töreninde aile yakınları karşılıklı olarak ilk kez tanışacağından mekanın sıcak bir ortam olması daha iyi olur.

  Nişan yüzüğü

  Alyanslar iki insanın hayatları boyunca en uzun kullandıkları takılardır. Hayatınız boyunca en şık ve anlamlı aksesuarlarınız olacakları ve her bakışta o güzel gününüzü hatırlatacakları için alyanslarınızı içinize sinerek alın.

  Geleneklerimize göre yüzükler damadın geline, gelinin damada hediyesi şeklinde karşılıklı olarak alınır. Karar verme aşamasında kafanızın karışacağı şüphesizdir.

  Kuyumcuların sundukları alternatifler o kadar zengin ve çeşitlidir ki birbirinden güzel alyanslar arasından seçim yapmanız hayli zor olacaktır. Asil ve zarif bir tek taş mı, yoksa modern tasarımlı beyaz altın bir alyans mı? Seçim sizin... Tercihinizi ne yönde yaparsanız yapın, hayatınız boyunca vazgeçilmez bir takınız olacakları için, her zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz, giyim tarzınıza uyan bir seçim yapmanızı öneriyoruz.

  Kuyumcuya birbirinizin yüzükleri içerisine isimlerinizi ve nişan tarihinizi yazdırmayı unutmayınız
 2. 2
  tontiş
  Usta Üye

  --->: Nişanda çikolata Ve çiçegi Unutmayın

  Reklam  bunları aldım yazıcıdan çıkardım. yakında lazım olacak . emeğine sağlıkcanım 3. 3
  Ziyaretçi
  merhabalar :) 2 hafta sonra nişanım olucak inşAllah. Akrabalar ve Ailelerin katılımı ile gerçekleceği o güne sabırsızlıkla bekliyorum. mekan hem bahçeli hem oturmaya uygun güzel bir yer. nişan günü o mekanda yüzükler takılcak kurdale kesilcek gelin ve damat masasında nişan çiçeği yer alıcak hatta nişan merasiminde, güzel şaşalı nişan tepsisinde yüzükler ve makas yer alıcak. buraya kadar tamam.:) ama aklıma takılan: gelen davetlilere kurupasta ve meyve suyu ikramı yaparken. aynı zamanda güzel bir tepside nişan çikolatası ikramıda yapılsa sizce uygun olur mu ?+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
nişanda çiçek çikolata alınır mı,  nişanda çikolata alınır mı,  nisanda cijolata,  nisanda cikolata ,  nişanda çikolata gidermi
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi