Gözleri asitle kör edilecek !

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Gözleri asitle kör edilecek ! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Reklam

  Gözleri asitle kör edilecek !

  Reklam  Gözleri asitle kör edilecek !

  Forum Alev
  Karısı olmasını istediği kıza yaptıkları insanların kanını dondurdu. Şimdi o, korkunç cezayı bekliyor.

  İran şeriat mahkemesi, evlenme tekliflerini reddeden kadının yüzüne asit atarak gözlerini kör etmek suçundan yargılanan adamın gözlerinin asitle kör edilmesine karar verdi.

  Şeriat mahkemesi "kısas" hükmünü uyguladı

  İtimad-i Milli gazetesinin haberinde, İran mahkemesinin söz konusu kararı, İslam hukukunda, "işlenen suça verilen adil karşılık" anlamına gelen "kısas" hükmü uyarınca aldığını duyurdu.

  Evlenme teklifi reddedildi, kızın yüzüne asit attı

  Gazete, haberde ismi Mecid olarak geçen adamın, pek çok defa evlenme teklif ettiği, ismi Emine olarak açıklanan kadının teklifini her seferinde reddetmesi üzerine, 2004 yılında kadının işinden ayrıldığı sırada yüzüne asit attığını yazdı.Emine yüzünden ameliyat oldu ama gözlerini kurtaramadı

  Haberde, Emine'nin asitten dolayı bozulan yüzünü ameliyat ettirmek üzere İspanya'ya gittiği, ancak tüm çabalara karşın gözlerinin kurtarılamadığı belirtildi. Kör olan Emine'nin İspanya dönüşünde Mecid hakkında kısas davası açtığını kaydeden gazete, Emine'nin "yüzüme asit atıldığından beri kendimi sürekli tehlikedeymişim gibi hissediyorum" şeklindeki sözlerine yer verdi. Emine gazeteye yaptığı açıklamada, Mecid'in daha önce de kendisini ölümle tehdit ettiğini belirtti.

  Neden asit attığını nasıl açıkladı

  Gazete, yaptığından pişman olmadığını söyleyen Mecid'in, "Sonsuza dek benim olması için yüzüne asit attım... Asidin yüzünde böyle bir etkisinin olacağını bilmiyordum" dediğini yazdı.


 2. 2
  mustafa3325
  Usta Üye

  --->: Gözleri asitle kör edilecek !

  Reklam  kötü bir ceza aslında.
  Paylaşım İçin Sağol 3. 3
  tatem
  Yeni Üye
  en iyisini bu ülke yapıyor affı yok herkes nasıl yaşıyorsa öle ceza buluyor çok olumlu bi karar verilmiş....+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi