Kiraz detoksu nasıl yapılır

+ Yorum Gönder
Sağlık ve Diyet Beslenme Bölümünden Kiraz detoksu nasıl yapılır ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fashion
  Bayan Üye
  Reklam

  Kiraz detoksu nasıl yapılır

  Reklam  Kiraz detoksu nasıl yapılır

  Forum Alev
  Kiraz detoksu nasıl yapılır
  Kahvaltı: 3 bardak bitki çayı ve kilosu 60-70 arasında olanlar 500 gram, 70’ten fazla olanlar ise 1000 gram kiraz tüketmeli.
  Öğle: 3 bardak bitki çayı ve kilosu 60-70 arasında olanlar 500 gram, 70’ten fazla olanlar ise 1000 gram kiraz tüketmeli.
  Akşam (Gün batımı sonrası): 3 bardak bitki çayı ve kilosu 60-70 arasında olanlar 500 gram, 70’ten fazla olanlar ise 1000 gram kiraz tüketmeli.
  Üç gün boyunca devam eden kiraz detoksunda, her öğünde en az 3 fincan yeşil çay ya da muhtelif bitki çayları (biberiye, karabaş, kantaron ve adaçayı) ve PH seviyesi yüksek, kaliteli, alkali sular bolca tüketilmelidir (En az 1,5-2 litre). Bitki çaylarında tatlandırıcı olarak sadece çiçek balı kullanılmalıdır.
  Kiraz seçerken çok tatlı olan Napolyon kirazı yerine daha doğal, sarımtırak, beyaz ve küçük kirazlar tercih edilmelidir. 2. 2
  VESLiHAN
  Bayan Üye

  Cevap: Kiraz detoksu nasıl yapılır

  Reklam  Kiraz ve sapı kaynatılıp içildiği zaman vücutta oluşan ödemleri yok etmekte gidermektedir.Vücudun yenilenmesini sağlamakta ve özellikle bayanların regl dönemlerinde çok faydası olmaktadır.+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi