Genç Odası Mobilya Seçimi - Genç Odası Dekorasyonu - Genç Odası Renk Seçimi

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Genç Odası Mobilya Seçimi - Genç Odası Dekorasyonu - Genç Odası Renk Seçimi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Genç Odası Mobilya Seçimi - Genç Odası Dekorasyonu - Genç Odası Renk Seçimi

  Reklam  Genç Odası Mobilya Seçimi - Genç Odası Dekorasyonu - Genç Odası Renk Seçimi

  Forum Alev
  Genç Odası Mobilya Seçimi - Genç Odası Dekorasyonu - Genç Odası Renk Seçimi

  Genç odaları konusunda hizmet veren firmalar gençlerin sürekli değişen ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilmek için daha çok modüler mobilya sistemleri üretiyorlar. Mekanın optimum kullanımına ve zaman içersinde yapılacak değişikliklere (ekleme veya çıkartmalar) uygunluğu düşünülürse en rahat çözüm olarak kabul edilir.

  Ders çalışma, uyuma, hobilerini geliştirme ve arkadaşlarını konuk edebilme özelliklerinin bir genç odasında mutlaka olması gerekir. Yatak, oturma birimi, çalışma masası, şifonyer, gardrop ve kütüphane sıklıkla kullanılan ünitelerden bazıları. Malzemeler ise daha çok ahşap, lake ve metal olarak kullanılır.

  Son yıllarda genç odalarında mavi-yeşil lake, kiraz, maun, ceviz ve masif kaplamalara da rastlanıyor. Eski bir sandık, sepet veya yer minderleri, kilimler gençlerin ilgisini çeken diğer objelerdir.

  Duvarlar, perde ve yatak örtüleri alabildiğine canlı kullanılmalıdır. Mümkünse seçimi gençlerin yapmasına izin verin ve bazı seçimlerinde biraz hoşgörülü olun. Yaşının heyecanını, duygularını yansıtacak çılgın renkler veya objeler size pek uyumlu gelmese bile, onu mutlu edebilir.
 2. 2
  FULDEM
  Bayan Üye

  Cevap: Genç Odası Mobilya Seçimi - Genç Odası Dekorasyonu - Genç Odası Renk Seçimi

  Reklam  Gençlerin kullanacakları odalarını kendilerinin seçip beğenmeleri zamanlarının çoğunu geçirecekleri yerde huzurlu olmaları açısından önem taşımaktadır. Arkadaşlarını konuk edeceklerini düşünerek de seçim yapılmalıdır.+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi